Борсукова Євгенія

Дата народження: 21.06.2007

Діагноз: Остеосаркома 

Женя багато плакала, коли почула про свій діагноз. Але пройшов час, сьогодні вже капають 2 хіміотерапію і дівчинка націлена лише на перемогу над хворобою.

Попри важке лікування, Женя дуже просить вчителів приходити до неї. І сподівається, що навчання допоможе їй відволіктись від думок про рак… А ще ж після лікування продовжиться звичайне життя, тож як їй без навчання? Вона ж обов’язково вилікується!

А поки крапелька за крапелькою вливається хімія. Лікар повідомив, що дівчинці потрібен буде ендопротез – це єдиний спосіб врятувати кінцівку дівчинці, оскільки потрібно повністю видалити пухлину, яка вразила кістку.

Щоб була можливість зробити операцію і зберегти ніжку, лікар сказав дівчинці займатись на тренажері. Женя пообіцяла, що все виконуватиме і по ній дійсно видно, що зробить все необхідне від неї. Але зараз дуже падають показники аналізів і до п’ятниці необхідні будуть донори.   Дівчинці важко, але вона терпляча і намагається зібрати усі свої сили.

Результати обстеження Жені

Через розташування пухлини та вік Жені – їй потрібен ендопротез німецького виробництва (міцніший і має довший термін використання – навіть на все життя), який коштує близько 300 тис. грн.  Такі ендопротези, за останній час, були успішно встановлені Коркач Вікторії і Бринзей Валерії, які закінчили лікування та Гладищук Юрі, який продовжує лікування. Як тільки лікарі зроблять усі необхідні виміри і вони будуть відправлені до виробника ендопротезів – нам підрахують точку вартість ендопротезу для Євгенії.

Але часу на збір коштів не багато – менше ніж 6 місяців, тобто в місяць потрібно зібрати по 50 000 грн, щоб встигнути зберегти ніжку Жені. Родина сама не впорається, вже зараз мама майже щодня бігає до аптеки по якісь медичні дрібнички, які вливаються у великі кошти. Заощадження родини були витрачені на лікування хибного діагнозу та обстеження (Детальніше тут). Ми дуже вдячні усім, хто допоміг оплатити Бровіак, без якого не могли розпочати лікування. На рахунку дівчинки зараз є 4 442 грн. Протягом місяця ми маємо зібрати ще 45 558грн і так ще 5 раз. Менш як 300 тис грн ендопротез не коштуватиме, оскільки пухлина вразила велику частину кінцівки. На щастя, таких хворих як Женя у дитячому відділенні КМКОЦ успішно лікують і є всі шанси побороти хворобу. Але гроші вирішують чи зможе мама закупити усе необхідне для порятунку своєї донечки і чи зможе вберегти її ніжку.

Будь ласка, огорніть своєю турботою і добротою цю дівчинку. Ви їй дуже потрібні. Дуже складно почути діагноз – рак і не опустити руки, не здатись хворобі, особливо коли це дитина. Велике щастя, що Женю можна врятувати, але цього не зробити без Вашої підтримки.

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Борсукової Жені)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посиланні на новини про Борсукову Євгенію

Будьте з нами в мережі Facebook

22.10.2019