Попова Валерія

Дата народження: 22.10.2009

Місце проживання: м. Фастів

Діагноз: ОстеосаркомаВчора ввечері у Лєри народився братик! Ми щиро вітаємо їхню родину! Тим часом дівчинка закінчила 3 хімію, яка дуже важко їй далась. Тепер бореться з  її наслідками. Поруч – тато і так ще буде довго, адже мама в пологовому і хоч вже рветься до донечки і сьогодні сказала: “Ось через декілька днів нас випишуть…”, але мамі зараз дуже потрібно бути з новонародженим синочком. Тому тато взяв відпустку, щоб бути у цей важкий період з донечкою.

При розмові з мамою чую як її серце розривається між двома дітками, яким так потрібна. У Лєри ще 2-3 хімії і буде операція. Якщо за цей час (близько двох місяців) не знайти кошти на ендопротез – постане питання про ампутування нижньої кінцівки. Пухлина в дівчинки вразила кістку і цю частину життєво необхідно видалити – якщо залишити – хвороба повернеться.

Вартість ендопротезу 56 710 грн. На рахунку дівчинки – 24 983 грн. Не вистачає –  31 727 грн. Зібрати таку суму за 2 місяці для простої родини складно. А для сім’ї Попових – просто неможливо. Мама у декреті, тато змушений взяти відпустку, щоб бути поруч з донечкою, а всі заощадження витрачені на попередні місяці лікування та на народження братика. Та й ці 2 місяці потрібно якось прожити, лікування продовжується, а для новонародженого теж багато, що потрібно.

Лєрочка більше за все – не хоче бути у лікарні, але розуміє, що іншого виходу немає, тож намагається з усіх сил триматись. Вона дуже хвилюється за маму з братиком і не хоче їх засмучувати.  Допоможіть цій дівчинці зберегти ніжку – з допомогою ендопротезу – вона залишиться такою як є і зможе бавитись із своїм братиком та катати його у візочку, про що так довго мріяла. Цій родині дуже потрібна Ваша підтримка.

Дякуємо!

 

 

(Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).)

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Попової Валерії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Попової Валерії)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Попової Валерії

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новини про Попову Валерію

Будьте з нами в мережі Facebook

17.10.2019