Про Фонд

Благодійний фонд «Педіатри проти раку» створено і зареєстровано в 2008 році. Засновники Фонду лікарі, науковці, які займаються проблемами дитячої онкології в Україні.

Ідея створення Фонду належить Кобисю Вадиму Леонідовичу. Він добре знає проблеми, які можуть вирішувати професіонали. На жаль, на данному етапі розвитку української охорони здоров’я бюджетних коштів катастрофічно не вистачає для надання якісної онкологічної допомоги дітям. Це одна з причин створення і існування БФ «Педіатри проти раку».

Сьогодні на території України працюють благодійні фонди, громадські організації, створені батьками дітей, які хворіли на рак. Існують волонтерські програми. Але цього недостатньо.

Місія БФ «Педіатри проти раку» – надання професійної підтримки і допомоги онкохворим дітям та їх сім’ям. Це, насамперед, медична допомога (профілактика, діагностика, лікування, реабілітація), психологічна допомога (дітям, батькам, медпрацівникам), юридична (захист прав дитини, пацієнта, людей з обмеженими можливостями), надання інформації дітям, батькам, медпрацівникам про онкологічну патологію дитячого віку, методи діагностики, лікування, реабілітації, профілактики.

Стратегічна ціль БФ «Педіатри проти раку» – досягнення високого рівня онкопедіатрії в Україні, який відповідатиме світовим стандартам доказової медицини.

Колектив Фонду вірить, що його робота є основою змін сприйняття проблем дитячої онкології в Українському суспільстві. Наша допомога і підтримка протягом 8 років ще раз підтверджують, що онкохвороби в дитячому віці – це не смертельний вирок. Вилікувані діти, збережені сім’ї, розробка створення і реалізація нових проектів (наукових, соціальних), широке коло соціально відповідальних партнерів, спонсорів, благодійників, небайдужих людей, визнання і довіра на державному рівні (відзнака Національного рейтингу благодійників України 2016 року) – це знакові результати діяльності Фонду.

Небайдужість, співпереживання, розуміння, працелюбність і дії допомагають всім нам, разом, досягати позитивних результатів. Ми всі разом щиро віримо в зміни. Навіть найменший дотик в змозі змінити світ на краще, зберегти життя дитини.

Команда нашого Фонду відкрита до нових звершень, подій, людей, які здатні розвернути обставини, які склалися в протилежний бік і врятувати дитячі життя. Долучайтеся до нас!

05.05.2017

Кобись Вадим Леонідович, президент Благодійного фонду «Педіатри проти раку» +380 (67) 732 72 05

Романюк Наталія Володимирівна, співзасновник Благодійного фонду «Педіатри проти раку» +380 (67) 462 34 08