Сьогодні ми хочемо розповісти про те, чим займався благодійний фонд “Педіатри проти раку” останні місяці і подякувати Вам за можливість допомагати онкохворим дітям.

Ми так часто просимо допомоги, але, на жаль, рідко дякуємо. Ми хочемо це виправити і розповісти Вам – наскільки важлива Ваша допомога!

У БФ “Педіатри проти раку” працює всього декілька людей (більшість мають іншу-основну роботу) і тому ми не завжди встигаємо про все розповідати, але ми старатимемось робити це краще і будемо вдячні за Ваші поради і зауваження.

А тепер те, що завдяки Вам – людям з великим серцем – було зроблено протягом останніх місяців:

  • Проект “Стоп гепатит” продовжено! 1 жовтня ми передали реактиви, контролі і калібратори для поглибленого дослідження крові до лабораторії КНП “Київський міський центр крові”. Тепер 3-4 місяці діти дитячого відділення КМКОЦ захищені від зараженої гепатитом В донорської крові та від її страшних наслідків.
  • Проект “Допомога медичним сестрам”: у серпні та вересні було надано матеріальну Medsestr1допомогу медичним сестрам дитячого відділення КМКОЦ. Завдяки спільним зусиллям – медсестри погодились не звільнятись. Але допомога була їм надана з резерву, який закінчується і ми не зможемо продовжити цей проект без допомоги. Це надзвичайно важливий проект, адже медичні сестри можуть просто не витримати важкої фізично та психологічно роботи, невелику зарплатню і звільнитись. Медичних сестер критично не вистачає – є всього 8 з 17 потрібних і якщо звільняться ще декілька – відділення, яке є порятунком для багатьох онкохворих дітей – змушені будуть закрити. Наразі на цей проект поступило – 12 225 грн, цих коштів вистачить, щоб надати допомогу за жовтень. Але ми дуже просимо допомогти зібрати кошти на листопад, оскільки на цей проект складно зібрати потрібно суму.І ще нам якось потрібно закрити ті дірки в резерві, що виникли після оплати минулої допомоги. Тепер ми не зможемо швидко зреагувати, якщо допомога хворим діткам потрібна буде терміново. Але якби ми спільними зусиллями не допомогли медичним сестрам – рятувати онкохворих дітей було б нікому, навіть при наявності ліків.
  • Проект “Леза для силового інструменту”. Завдяки закупленим лезам – вже успішно зроблено не одну операцію і врятовані життя.

За останні місяці з Вашою допомогою були оплачені життєво важливі обстеження для таких дітей:

Були оплачені ендопротези для:Zhuravlov 17.04

Допомога медичними засобами надана:

Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до порятунку хворих дітей. Кожен з Вас став ангелом-охоронцем для наших підопічних. Не рідко, коли ми повідомляли батькам хворих діток, що кошти поступили і ліки вже їдуть – на очах з’являлись сльози радості… Вони не знають, хто Ви, але щиро моляться, щоб Ви і всі у Вашій родині були щасливі і здорові.

А ми, команда БФ “Педіатри проти раку” дякуємо Вам за можливість бачити раніше важко хворих діток – здоровими! Ніякими словами не передати нашу радість, коли ці дітки приходять після вилікування вже з волоссячком, з рожевими щічками і яскравими очима. Буквально нещодавно проходили планові обстеження і принесли їх результати лікарям –  Коркач Віка і Артемчик Трондюк. Всього декілька місяців після виписки, а Віка вже з красивими віями та волоссячком, а Артемко вже величенький хлопчик (ріс на наших очах, адже лікування розпочав відразу після народження). Телефонували і мама Бринзей – у Лєри все добре.  І таких дітей, на щастя багато, з кимось ми бачимось особисто, з кимось розмовляємо телефоном або бачимо в соціальних мережах. І страшно навіть думати про те, що цих діток не можливо б було врятувати без допомоги небайдужих людей.

Дякуємо, що Ви є! Ваша допомога – рятує життя, не забувайте про це.

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на (вказуйте прізвище дитини або назву проекту)

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на (вказуйте прізвище дитини або назву проекту))

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на (вказуйте прізвище дитини або назву проекту)

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

23.10.2019