Борсукова Євгенія

Дата народження: 21.06.2007

Діагноз: остеосаркомаОновлено 10.10.19 о 10:00: Зібрано 2 092 грн. Потрібно ще зібрати – 52 658 грн

2092 / 52 658 грн

Як важко і страшно, коли нові діти з’являються в онкологічному відділенні.  Женя лише раз у житті хворіла – вітрянкою. А тепер лікар повідомив, що в дівчинки рак… Зволікати з лікуванням не можна, тому що вже багато часу втрачено!

Все почалось з початку серпня. Дівчинці довго боліла ніжка, а одного разу вона впала не неї і біль став нестерпним. Звернулись до лікарні, де поставили помилково діагноз – хвороба Шляттера. Призначили знеболювальні та прогрівання… Та Женьці ставало щодня гірше, біль прикував до ліжка і на ніжці почав більшати набряк.

Знову лікарня, і таке потрібне МРТ, яке вказало, що є новоутворення. А біопсія все роз’яснила – у дівчинки остеосаркома.

Мама з донечкою не перестають плакати. Вони намагаються зібратись, але не виходить. До такого діагнозу ніхто не готовий.

Рахунок на Бровіак для Жені

Для того, щоб розпочати лікування – просто терміново потрібен був катетер Бровіак. Про це мама дізналась вчора майже ввечері і звернулась за допомогою до нас. Ми бачили в якому стані мама і донька і не могли відмовити. Знову в борг замовили катетер – вартість 4 750 грн. Сьогодні дівчинці вже встановили його, а завтра розпочнеться перша хіміотерапія. А що далі? Як лікуватись далі?

Ми сковані боргом. Аптеки втомились від наших постійних позичань і тому просять оплатити рахунок за декілька днів (А інакше матимуть право діяти згідно із законами України). Доки не оплатимо – нічого не зможемо замовляти і просити…

А що чекає Женю далі – що потрібно на лікування – не відомо. Усі їхні гроші пішли на обстеження та на лікування помилкового діагнозу.

Якщо все піде по плану лікаря – вже скоро дівчинці потрібен буде ендопротез (його вартість близько 50 000 грн!!! Схожі ендопротези були встановлені: Шелег, Таранець, Некрасовій та іншим. Новини про них та рахунки – викладені на нашому сайті. Оплату ендопротезів відображено у звітах). Тільки ендопротез дозволить зберегти кінцівку дівчинки після видалення пухлини разом із враженою кісткою.

Женя з мамою просять про допомогу. Вони навіть подумати не могли, що таке станеться у їхньому житті. І що робити тепер не знають. До того ж страх перед хворобою дуже сковує. Зібрати потрібно 54 750 грн і це лише те, що зрозуміло у перші 2 дні лікування.

На щастя у нас є багато прикладів, коли такі дітки виліковувались або ж успішно лікуються. Але потрібні гроші, який у цієї родини немає.

Будь ласка, Допоможіть! Ми просимо усіх, хто читає це – врятуйте життя – Ви це зможете! Візьміть під своє крило цю, раніше веселу, дівчинку, яка тепер тільки плаче і благає допомогти.

А ще просить вчителів приходити до неї. Адже дуже любить навчатись, але не матиме тепер змоги. Вона сподівається, що навчання відволіче її від думок про хворобу і від сильного болю, що вона спричиняє.

Ми віримо, що Ви не залишите цю дівчинку. Ми надіємось, що знайдуть добрі серця і відгукнуться на наші благання. Ми знаємо, що добро завжди повернеться, можливо не зараз, не відразу, але прийде час, коли це буде найпотрібніше – і це станеться!

Нагадуємо Вам, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Борсукової Жені)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

09.10.2019