Борсукова Євгенія

Дата народження: 21.06.2007

Діагноз: Остеосаркома Ще трошки більше ніж місяць назад – Женя і її мама були в сльозах і не знали, що робити. Вони боялись, що рак – це вирок. А ще думали, що під час лікування взагалі не можна виходити на вулицю і що дім вони побачать мінімум через рік. Міфи по трохи розвіюються, а пухлина значно зменшилась. І це дуже велика радість, адже хвороба у дівчинки важка, всього декілька хімій пройдено і на такий результат навіть не очікували.

Та Женя повністю у свої думках і майже завжди сумна. Вона боїться втратити життя і також її лякає можливість ампутації нижньої кінцівки. Дівчинка завжди була активна, а що буде після втрати ніжки… Хоча вона старанна і слухняна, але швидко закривається в собі, коли приходить біда і тому втрата кінцівки для неї буде дуже важкою як фізично, так і морально.

Але ще є вихід із ситуації і час на його реалізацію. Поки Женя лікується – потрібно зібрати гроші на ендопротез, який встановлюється замість видаленої, враженої раком кістки. В такому випадку ампутувати всю кінцівку, щоб врятувати життя – не потрібно. Ніжка зберігається, зовні така ж як звичайна і дівчинка зможе повноцінно ходити.

Оскільки Женя вже не маленька, їй потрібно встановити надійний ендопротез, який зможе служити їй все життя і не потрібно буде робити важких операцій по його заміні.

Такі ендопротези виробляють у Німеччині – вони не ламаються під вагою дорослої людини і використовуються все життя. Але їх вартість непідйомна для родини Борсукових, особливо у цей період – коли кошти на ліки і обстеження ллються рікою. Вартість необхідного ендопротезу близько 300 тис грн. Такі ендопротези, за останній час, були успішно встановлені Коркач Вікторії і Бринзей Валерії, які закінчили лікування та Гладищук Юрі, який продовжує лікування. Як тільки лікарі зроблять усі необхідні виміри і вони будуть відправлені до виробника ендопротезів – нам підрахують точну вартість ендопротезу для Євгенії.

Але до операції видалення пухлини і враженої кістки ще є час – близько 6 місяців. Тобто кожен місяць потрібно зібрати по 50 000 грн і ми зможемо врятувати повноцінне життя дівчинки.

А поки ми домовляємось із вчителями, щоб вони приходили до Жені, бо вона дуже хоче продовжити навчання. “Якщо я вилікуюсь, то мені ж потрібно буде якось продовжити навчатись і працювати потім” – ми сподіваємось, що скоро дівчинка буде говорити це без слова “Якщо”.

І ми дуже надіємось на Вашу підтримку. Вже зібрано 11 232 грн. Ми будемо регулярно сповіщати про новини дівчинки і про успіхи у зборі коштів. Сподіваємось Ви будете чекати на новини про Женю і поділитесь своєю підтримкою та доброю енергетикою, щоб врятувати дівчинку.

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного.  І якщо Вам потрібні довідки як підтвердження достовірності інформації – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні або покажемо оригінали у кабінеті фонду. Також ми зберігаємо і згодні з радістю надати усі документи, що підтверджують надання допомоги.

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Борсукової Жені)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посиланні на новини про Борсукову Євгенію

Будьте з нами в мережі Facebook

31.10.2019