Шпакович Діана

Дата народження: 12.07.2008

Місце проживання: с.Петранка (Івано-Франківська обл.)

Діагноз: нейробластома заочеревинного просторуДіанка справжній боєць – дуже багато витримала за час лікування. Та попри усі негаразди – завжди намагається підтримувати оточуючих, особливо маму. Тато дівчинки загинув у ДТП, тож мама й донечка залишились без дуже важливої для них підтримки .

Хвороба в Діаночки чутлива до хіміотерапії – і це велике щастя, яке не завжди присутнє у таких випадках. Але продовження лікуванні під загрозою. У дівчинки хронічний гепатит B і він вбиває її печінку. Через це хіміотерапії даються дуже важко. Останній тиждень був тяжким – вливали кров через низькі показники аналізів. Діанка могла померти…

Вихід з цього жахіття є – препарат Бараклюд, який може врятувати печінку дівчинки і разом з тим – її життя. Інші ліки проти хронічного гепатиту B – не підходять, адже їх не можна приймати, якщо є онкологічне захворювання. Наразі лікар призначив терапію з Бараклюдом  і згідно з цим – потрібно 4 упаковки цього препарату – це 13 000 грн

Для мами дівчинки це величезні кошти. Майже кожного дня потрібно бігти по лікарські засоби в аптеку, постійні дослідження теж потребують коштів. Але Діаночка підтримує свою маму і просить, щоб та не засмучувалась, адже вона бореться і обов’язково вилікується. Слова дівчинки додають впевненості не лише її мамі, а й лікарям.

Ми просимо допомоги для Діани, вона може побороти рак, але тільки з препаратом Бараклюд, який спинить хронічний гепатит B. Без цього препарату ми можемо втратити дівчинку вже після наступної хіміотерапії.

Будь ласка, врятуйте Діанку! Вона особлива – вона не здалась і вірить лише у вилікування! Якщо така маленька дівчинка може не здаватись, то чи можемо ми собі дозволити здати її в лапи двох важких хвороб, що хочуть вбити її?

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки як підтвердження достовірності інформації – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні або покажемо оригінали у кабінеті фонду. Також ми зберігаємо і згодні з радістю надати усі документи, що підтверджують надання допомоги.

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Шпакович Діани

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Шпакович Діани)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Шпакович Діани

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

30.10.2019