Попова Валерія

Дата народження: 22.10.2009

Місце проживання: м.Фастів

Діагноз: ОстеосаркомаСьогодні до нас зайшла бабуся Лєри – дівчинка заступила на чергову хіміотерапію – метотрексат і потрібно було направлення від фонду (Проект “Метотрексат”). Тепер біля дівчинки чергують по черзі бабуся і тато. Мама нещодавно народила, коли це відбулось Лєра була в лікарні.

Спочатку всі у дитячому очікували на народження синочка Попових. В лікарні звикли до важких буднів боротьби з раком і коли потупила нова дівчинка з вагітною мамою – всі дуже за них хвилювались, а народження довгоочікуваного малюка стало радісною звісткою. Тепер вже всі чекали, коли Лєра нарешті побачить свого братика, про якого так мріяла.

Це сталось! Радості не було меж – бабуся відразу починає усміхатись, коли розповідає про зустріч онуків.

Та за всім цим щастям стоять важкі випробування, що випали на долю цієї родини.

Як поєднати народження сина і лікування онкохворої донечки? Як заробити гроші простій родині на це все? Ніяк…

До декрету мама Лєри працювала медичною сестрою у дитячій кардіохірургії і врятувала не одне життя. Коли ще вона вагітною приходила до нас – розповідала історії маленьких пацієнтів з її лікарні. Як важко було інколи їх виходити, як доводилось деяким малюкам бути за маму…

А тепер врятувати потрібно вже її рідну донечку, але ні сил, ні коштів на це не вистачає.

Наближається час операції – злоякісна пухлина вразила кістку дівчинки і тому потрібно вирізати і пухлину і кістку, щоб врятувати життя дитини. Інакше рак щоразу буде відновлюватись із залишених у кістці клітин і вб’є дівчинку.

Рахунок на ендопротез для Попової Лєри

Але як же дівчинці без ніжки? Врятувати кінцівку можливо ендопротезом, який встановиться замість кістки і ніжка залишить така як була. Лікар вже зробив необхідні виміри і виробники ендопротезів надали рахунок на потрібний Лєрі ендопротез – його вартість 56 710 грн. Зібрати ці кошти потрібно за менш ніж 2 місяці.

На рахунку дівчинки вже зібрано 26 329 грн, не вистачає на порятунок кінцівки дівчинки – 30 381 грн. Батьки Валерії дуже просять допомогти – вони стараються самі оплачувати ліки дівчинки, але з оплатою ендопротеза не впораються. Для мами й тата надзвичайно важко усвідомлювати, що вони не можуть врятувати ніжку донечки, але вони роблять усе, щоб вона вилікувалась.

Результати від перших 3-х хімій радують – пухлина у Лєри зменшилась. Але біль ще присутній…

Попереду, ще багато боротьби, але такі діти повинні виліковуватись, адже на це є всі шанси – тільки коштів немає…

Будь ласка, подаруйте Лєри повноцінне життя!

 

 

(Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).)

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Попової Валерії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Попової Валерії)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Попової Валерії

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новини про Попову Валерію

Будьте з нами в мережі Facebook

01.11.2019