Дата народження : 28.06.2015 року – 3 рочки

Згадаймо(коротенько) історію цього хлопчика.

Данька поступив у  Дитяче відділення КМКОЦ, коли йому було лише 2 тижні, від дня його народження! Після проведеного аналізу взятої біопсії, лікарями Центру був поставлений діагноз: інфальтивна фібросаркома. Пухлина утворилася на п’яті і проросла в кістку.

Наші лікарі намагалися врятувати немовляті  частину ніжки, завдяки якій він зміг би навчитися ходити, але пухлина не піддівалась лікуванню, збільшувалася у розмірах, тому довелося ампутувати ліву стопу малюка по його малесеньку п’яточку. Після операції, Данька стільки усього переніс, що важко сказати, чого він тільки не переніс!
Даня виписався з відділення, коли йому виповнився 1 рік і 2 місяці. На протязі 2 років, дитина знаходиться у стані ремісії. На сьогодні, Данька користується силіконовим протезом, який мама, одягає на культю стопи (муляж шкарпетки) і на п’яточку, коли він хоче гратися зі своїми друзями! Кожні 6 місяців, батьки замовляють новий протез, так як їх синочок зростає, відповідно, росте і ніжка.  Він усе витримав і став переможцем, якому необхідно було після цієї довгоочікуваної перемоги, проходити кожні 3 місяці МРТ та КТ- обстеження. Батьки вишукували кошти для минулих обстежень, але їх можливості швиденько  було вичерпано, тому ми і звертались до Вас про допомогу.

На днях до нас телефонувала мама Даньки, скромна та вихована мама Леся, яка щиро приносила подяку усім Людям, які були поруч з її синочком та усім тим хто не відмовляв йому у допомозі! Прийміть подяку і від нас,дорогі наші Спонсори, Друзі, Співвітчизники! Також мама розказала нам, що Даня пройшов планове контрольне МРТ – обстеження-стопи(з контрастом та під наркозом), та КТ легень. Ніякої патології не виявлено! Тепер ці обстеження хлопчик буде проходити один раз на рік, так що у нас є багато часу, щоб
зібрати на них кошти ( 7 642.80 грн.). Але час плине дуже і дуже швидко, не встигнемо ми і обернутися, як Даньці потрібні будуть кошти! Так що Друзі, маємо до Вас прохання не забувати про цього малюка, який подолав хворобу і прагне до здорового Життя!

Дякуємо за те, що Ви у нас є! Усе добро, яке Ви творите для спасіння  життя дітей, які мають онкологічне захворювання, неочікувано повернеться до Вас бумерангом щастя, здоров’я, любові та матеріальним процвітанням!

Дякуємо за Ваше милосердя та благі наміри! Ми маємо віру та надію у те, що Ви не відмовите у допомозі Даньці!Дитина народжується, щоб Жити, попри усі негаразди, які трапляються на її шляху! 

Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Немченко Данилка

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Немченко Данилка)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Немченко Данилка

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

З надією, вірою, вдячністю, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Немченко Данилка

Будьте з нами в мережі Facebook
02.08.2018

Дякуємо, що Ви з нами!