У нас з’явився новенький підопічний – Трофімчук Павлик!

Дата народження: 04.02.2003 року – 15 років

Діагноз: остеосаркома плечової кістки

Проста сільська родина у якої двоє хлопчиків, на долю одного з яких випало страшне горе – хвороба, яка не має жалю ні до старого, ні до малого!

Усе почалося з того, що Павлик упав з воза. Він поїхав у ліс по дрова, почалась гроза, кінь злякався грому потяг воза, хлопчик не втримався, упав, сильно забивши плече. Почалися сильні болі і батьки повели сина до народної целительки, до бабки, яка виявила вивих плечового сустава та швиденько вправила його на місце. Окрім вивиху ця бабця виявила ще й те, що у Павлика росте на спині горб. Вона дала свої рекомендації батькам щодо його лікування. Батьки парили той горб і він зник, але через деякий час тато звернув увагу на те, що плече сина якесь набухле. Він помацав його і виявив якесь потовщення, схоже на горб, який змінив місце дислокації. Не гаючи часу, тато повіз Павлика до дитячої обласної лікарні. Вони звернулись до педіатра, а той швиденько дав направлення до хірурга. Зробили рентген, пройшли обстеження УЗД, МРТ – виявлено пухлину. З лікарні дали направлення до ОХМАТДИТу де і було поставлено діагноз – злоякісне новоутворення. Для  його підтвердження Павлика направили до НІР. Там йому було взято біопсію. Батьки ще мали сумніви та мали надію, що діагноз не підтвердиться, але…, як кажуть « не з їх щастям». Остаточний діагноз – остеосаркома. Батьки ще не вірили і через знайомих потрапили уже до нас. Нажаль наші лікарі також дали своє підтвердження до правильності вставленого діагнозу.

TrofImchuk Pavlo

31.07.2018 Павлик заступив на першу хіміотерапію, яку проходить за місцем проживання у дитячій обласній лікарні у м. Луцьку. А от на високодозову хіміотерапію з Метотрексатом він приїде до нас.

Друзі! У нас обмаль часу. Через два тижні хлопчик має на неї заступити. Гаяти часу ми не маємо права, тому уся надія на Вас! Ми знаємо, що у Вас добрі серця та співчутливі душі,що Ви добрі Люди, які неодноразово приходили на допомогу дітям та витягали їх із самих скрутних ситуацій! Зараз саме така ситуація!

Друзі! Благаємо про допомогу для цього хлопчика, який дуже добра, лагідна, слухняна дитина. Дуже гарно навчається у школі, їздить на олімпіади з географії, фізики,біології, з точних наук з яких завжди повертається з нагородою, займаючи призові місця. Окрім того він усе робить по домашньому господарству – Ви усі знаєте, яке тяжке життя у селі, а працює одна мама, яка повертається з заводу, на якому працює простою робітницею – ніяка, ледь ноги тягне від утоми. Тато вимушено став «домогосподаркою», щоб мати можливість доглядати хворого синочка. Ось такі справи. Дуже шкода хлопчика, який у майбутньому може стати великим ученим!

 

Дорогі наші Друзі! Хіба ми дамо загубити талант у самому його розквіті? Давайте допоможемо Павлику подолати хворобу! Йому терміново потрібно закупити 24 г Метотрексату, вартість якого складає – 17  328 грн.( 1флакончик- 1г – 722 грн.) та Лейкофозін 360 мг який коштує 1287.91 грн.

Загальна сума до збору становить – 18 615.91 грн.!!!

Сума до збору надзвичайно велика і її потрібно якнайшвидше зібрати. Одна надія на Вас! Не відмовте у допомозі Павлику! Врятуйте його Життя!

Адже кожна дитина народжується, щоб Жити! Завчасно приносимо подяку усім Людям, які не залишать Павлика напризволяще та будуть рятувати його Життя від страшної хвороби! Дякуємо Усім!Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook

03.04.2018

Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що Ви у нас є!