Наприкінці липня  2018 року, дитинка пройшла обстеження ПЕТ  КТ. Пухлина знаходиться у стані константи. Радісно те, що не збільшується, але поганим є те, що і не зменшується. Дитина не отримує належного лікування ПХТ, так як сумніви батьків, які знаходились у пошуках консультативного, і на їх погляд, правильного рішення призвело до такої ситуації.

Вони уже достатньо « набігались» і на сьогодні,  прийняли остаточне рішення – продовжувати лікування у Дитячому відділенні КМКОЦ.

Дівчинка підросла, як говорить тато, стала набагато більше спілкуватись, але є одна біда…., самостійно на горщик ще не може сходити. Дитина, яка зростала у відділенні, приймаючи «дози» ПХТ – пісяла, і какала у памперси від яких здорова дитина ніяк не хоче позбавлятись. А тут хворе дитя! Ще на протязі довгого часу батьки будуть відлучати Аню від памперсів та привчати малечу самостійно сходити по нужді.

Зараз дитинча проходить лікування у домашніх умовах протигрибковими препаратами та антибіотиками, так як у неї було виявлено грибкову інфекцію у легенях.

Ми благаємо Господа, щоб у цієї дівчинки усе було добре.

Ми знову і вкотре благаємо  про допомогу для цієї багатодітної сім’ї! Допоможіть нам, будь ласка, зібрати кошти на  закупівлю памперсів ( 2 упаковки )  – 1 520 грн.

Ми маємо надію, що у цієї дитини є майбутнє. Вона може бути щасливою завдяки Вашій щирій домопозі!

Давидова Анна-Марія, 21.08 2018 року, має пройти чергове контрольне КТ обстеження, з контрастом та під наркозом – органів грудної клітки – приблизна вартість якого – 1 700 грн., (усі рахунки будуть виставлені на момент їх отримання).

Отже, загальна сума до збору становить – 3 220 грн.

Дякуємо усім, хто на протязі довготривалого часу допомагав цій малечі і ми не втрачаємо Віру і Надію, що Ви – наші Доброзичливці і надалі буде допомагати дівчинці, вносячи частку своєї благодійної допомоги на подальше її лікування!



Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Давидової Анни-Марії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Давидової Анни-Марії)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Давидової Анни-Марії

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

З надією, вірою, вдячністю, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Давидову Анну-Марію

Будьте з нами в мережі Facebook
01.08.2018

Дякуємо, що Ви з нами!