Гладищук Юра

Дата народження: 05.05.2003 року – 15 рочків

Місце проживання: Тернопільська обл., м. Кременець

Діагноз: Остеосаркома правої гомілкової кістки

Як звичайний підліток, Юрасик, разом зі своїми товаришами вирішили відсвяткувати Великдень 2018 року. Вони зібрались та пішли на «пікнік» до лісу. Хлопці готували, заздалегідь, замаринований шашлик. Але, для підтримання вогню, не вистачило хмизу. Уявіть собі команду футболістів, яка має склад у 22 гравця!!! Юра є заядлим футболістом, який створив «дворову команду»!

По вихідним, гравці його команди проводили дружні матчі із командою-суперником, що так радувало його дитяче серце. А тут для його команди не вистачило хмизу! Юрасик підірвався та пішов збирати сухі гілки.  Він зачепився та упав на праву ногу. Дуже її забив. Боліло, але він не звертав на це увагу. Він спортсмен і забиття – звичне діло. Але не так усе відбулося, як думав Юрасик….

На другий день нога розбухла. Набряк був дуже великим в порівнянні з лівою ніжкою. А тут Свята. Лікарні не працюють. Звернутись про допомогу не було до кого. Що робити батькам, якщо їх дитина знаходиться у шоковому стані від нестерпного болю? Юра приймав знеболюючі препарати ( Анальгін, Но-Шпа), усе те, що було у наявності батьківської аптечки.

Закінчились Свята, і мама звернулась про допомогу до хірурга  Поліклініки. Він призначив Юрі приймати антибіотики, попити препарат «Серрата», та робити на ніч компреси з препаратом  «Димексид». Після того, як дитина отримала опік ( лікування після його отримання, тривало 2 тижні), батьки звернулись до приватного хірурга, який направив їх на рентген. Після отриманого результату, йому щось не сподобалось. Він дав направлення до ОКЛ Тернопіля. Травматолог дав направлення на КТ обстеження. Щось було не зрозумілим для нього, тому він дав направлення для виявлення діагнозу до НІР. Але батьки, із-за якоїсь причини не поїхали туди. Вони самотужки пройшли обстеження КТ по результату якого було виявлено злоякісне новоутворення. Після цього обстеження, батьки звернулись про допомогу до лікаря у КМКОЦ, який має багаторічний досвід, яким чином проводити лікування такого виду захворювання. Лікарем було взято біопсію – результат – Остеосаркома.

Родина Юрчика – незаможна. Мама працює продавцем на базарі, а у тата на плечах хворий батько, який упав та зламав хребет. Потому, тато Юри не має можливості працювати – йому треба доглядати свого татуся. Півтора року він лежить, не ходить. Ви уявляєте собі, що таке хвора людина, якій 80 років, та хвора дитина, які проживають в одній квартирі?

Більше немає снаги писати про те, що потерпає родина Юрчика.

Наразі Юра проходить 1-й блок хіміотерапії в Тернополі, а на 2 блок приїде на лікування в КМКОЦ, оскільки в Тернополі не вистачає досвіду та ліків для лікування цього складного випадку.

2 курс хімії буде з Метотрексатом, якого для не киян в наявності немає.  А шанси на успішне лікування без використання Меттотрексату – зменшуються до 30%. Це важлива хіміотерапії і разом з тим – дороговартісна.

Потрібно закупити 24 г Метотрексату, вартість якого складає – 17  328 грн.( 1флакончик- 1г – 722 грн.) та Лейкофозін 360 мг (антидот, без якого неможливе проведення цієї хіміотерапії),  який коштує 1287.91 грн.

Сума до збору – 18 615.91 грн.!

Батьки Юри витрачають всі свої кошти на хворого дідуся, а всі заощаджені кошти ( а їх було дуже мало) – витратили на лікарські засоби для 1 блоку хімії. Просимо зрозуміти ситуацію цієї простої родини, яка ще рік назад навіть уявити не могла, що їм доведеться пережити. Але іншого шляху немає, потрібно – згуртуватись, не здаватися і разом з цим сподіватись на підтримку небайдужих людей. Адже дитину потрібно рятувати, як би там не було.

Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що Ви у нас є!Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Гладищук Юри

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Гладищук Юри)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Гладищук Юри

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook

10.09.2018