Гладищук Юра

Дата народження: 05.05.2003 року- 15 років 

Місце проживання: м. Кременець, Тернопільської області

Діагноз: Остеосаркома правої гомілкової кісткиДрузі, як ми знаємо, Юрочці було відкладено оперативне втручання (через те, що у батьків не було коштів на закупівлю ендопротезу). Щоб не втрачати час, Юрі було призначено проходження ПХТ( на яку він заступив 21.01.2019 року).

Довго він «відклигував» після цієї хімії, але знайшов у собі маленький резерв сил та вистояв, подолавши «відгук» хіміопрепаратів на стані свого здоров’я.

07.02.2019 року, Юрочка поїхав до рідної домівки. Він так довго мріяв про це…

Господь почув його бажання та здійснив його мрію перед таким важливим для нього випробуванням. Хлопчику буде проведено оперативне втручання – «резекцію пухлини з ураженою кісткою та ендопротезування». Господь дав йому можливість відпочити у рідній домівці зі своїми рідними – найближчими та найдорожчими його серцю людьми.

Друзі, Ви тільки уявіть собі про стан дитини, яка вже в змозі усвідомлювати те, що попереду на неї очікує! Дитина знаходиться у стані, який неможливо передати…

Я, до цих пір, пам’ятаю про стан свого організму( на фізичному та психологічному рівнях), що й згадувати не хочу: то тебе трусить, то колотить, то підкидає, то тиск «зашкалює» до високих показників і т.д. і т. п.

Так я, вже не маленька дівчинка, а доросла жінка – нервувала так, що не  в змозі була справитись зі своїми емоціями в очікуванні того, що зі мною буде відбуватись під час проведення операції та після неї. А тут – дитина…!

Тепер нам зрозумілим є те, чому мама Юрчика ходила, як «чорна безлика тінь» по дитячому відділенню. Вона запозичила кошти та продала усе своє майно, задля того, щоб врятувати життя своєму синочку. Вона влізла у величезніші борги – купила ендопротез для свого Юрасика, усвідомлюючи те, що оперативне втручання неможливо більше відкладати.

Вартість ендопротезу складає – 321 945 грн..RahEndoGlad

Для простої родини із сільської місцевості – це захмарні, неймовірні та, ніколи в житті, небачені кошти.

Під час цих подій, які відбуваються у житті її молодшого сина – Юри, тато поховав батька( дідуся Юрочки). Старший син потребує  лікування. Молодший, знаходиться між постійними випробуваннями. Дуже болісно спостерігати за ними – синочком та мамою, які пройшли такий іспит долі. Потому, і надалі, вони готові продовжувати боротьбу з хворобою – готові на усе, заради того, щоб  лікування пройшло успішно!

Добрі та найдорожчі наші Спонсори та усі Люди, кому небайдуже, що з цією дитиною буде відбуватись і надалі, благаємо, почуйте нас!

Юрочці потрібна Ваша допомога! Допоможіть йому, будь ласка, закрити борг за закупівлю ендопротезу у сумі 319 219.52 грн.!

«Подбирайте дела не спеша –  как для сердца лекарство, 
Доносите их так – чтоб ни капли любви не пролить.
Пусть услышит Душа – доброту и участье и почувствует то,
Что словами нельзя объяснить…»

Ми маємо Віру і Надію у те, що Ви не відмовите у проханні Юрочки та його мами!  Юра чекає на Вашу увагу та буде знаходитись в очікуванні на Вашу допомогу!

Дитина народжується щоб Жити! Вона не винна у тому, що її спіткала хвороба!

Дякуємо

Gladyshuk19

Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Гладищук Юри

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Гладищук Юри)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Гладищук Юри

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

Ткаченко Людмила Миколаївна
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Гладищук Юру

Будьте з нами в мережі Facebook 
08.02.2019

Дякуємо, що Ви поруч з нами!
Дякуємо, що Ви у нас Є!