Кулеш Тимурчик

Дата народження:  15.08.2017 року

Діагноз: нейробластома заочеревинного простору 

 

Тимур – мамине і татове сонечко, яке освітило їхнє життя і зробило його кращим.  Тимурчик – майбутня опора для своєї сестрички, вона хоч і старша, але допомога і захист рідного братика їй завжди будуть потрібні.

А зараз вся родина окремо. Тато працює скільки – настільки взагалі можливо, а в перервах швидко мчить до лікарні, до своїх найрідніших. Сестричка у бабусі, бо у школі карантин. Вона дуже сумує без мами, яка їй – першокласниці – зараз дуже потрібна. Мама ж із синочком майже завжди у лікарні. І лише зрідка вони збираються усі разом – і це справжнє свято для їхньої родини. У такі моменти, донечка ні на мить не відходить від мами й братика.

Такий ритм життя у Кулешів уже більше 10 місяців…

Тимурчик дуже сильний і завзято бореться з хворобою. На початку його шанси оцінювали як дуже низькі, але він довів, що може і буде боротися. І завдяки цьому його шанси на одужання постійно збільшувались.

Попереду у цього малюка дуже відповідальний крок до вилікування – високодозова хіміотерапія та аутотрансплантація кісткового мозку.

Мамі та синочку доведеться місяць перебувати в ізольованому, стерильному боксі. До них не пустять нікого з рідних і знайомих…Ніякої підтримки і допомоги. Усі показники аналізів хлопчика упадуть до нуля і будь-яка інфекція буде смертельною для нього.

На разі цей важливий крок затягується, бо у Тимура минулого тижня піднімалась температура. І поки лікарі не впевняться у тому, що все позаду – високодозова хімія не почнеться.

Ми просимо усіх помолитись і побажати цьому малючку якнайшвидшого вилікування та міцного здоров’я. Ваші думки мають величезну силу! Головне вірити і робити це від щирого серця.

Рахунок на ліки для Кулеш Тимура

Також Тимурчику потрібна і матеріальна допомога, адже для високодозової хіміотерапії та аутотрансплантації потрібно дуже багато коштів. Сума – близько 300 000 грн.

Такі кошти для молодої родини – просто величезні. Та за допомогою небайдужих людей – все можна подолати, навіть таку страшну хворобу як рак.

Ми просимо допомогти закупити для Тимурчика усі необхідні розхідні матеріали. Їхня вартість – 29 787 грн.

Потрібно ще зібрати – 19 734 грн.

Без цих лікарських засобів – не можливо почати ні одну маніпуляцію, хоча вони й здаються дрібницею.

Дивлячись на Тимура – дуже складно думати про те, що його життя в смертельній небезпеці. Ось він бігає, грається, проситься на ручки до мами, а в цей момент його організм бореться зі страшною хворобою.  Найважче від таких думок його мамі – невже її синочка може не стати? Ні, вона нізащо не віддасть свого, такого бажаного, сина. Як же вона без нього?

Будь ласка, врятуйте Тимурчика. Допоможіть завадити хворобі. Не дайте їй розлучити малюка і його люблячих батьків та сестричку.

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура )

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Кулеш Тимура

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Посилання на новини про Кулеш Тимура

Будьте з нами в мережі Facebook

11.02.2019