Осипов Леонід

Дата народження: 11.07.2013 

Діагноз:  Ембріональна рабдоміосаркомаОновлено 10.10.19 о 10:00 – зібрано 680 грн на обстеження

Льоньчик – веселий, мужній хлопчик з характером. На жаль, вже майже 2 роки як його дитячим майданчиком є лікарняні коридори онкологічного відділення. За цей час Льоня втратив бабусю – їй не вдалось побороти рак та дідуся, здоров’я якого дуже підкосили останні події.

Хлопчик швидко подорослішав і став великою підтримкою для своєї мами.

Льоня буквально ріс на наших очах. Спочатку він був сором’язливим, а вже через декілька місяців ганяв на всій швидкості на іграшковому велосипеді, щосили відпихаючись ногами. Всі хто чув характерний гуркіт, знали – їде Льоньчик. Спочатку ховались хто куди, а з часом зрозуміли – хлопчик вправний водій і обов’язково об’їде.

Як же не вистачає цього зараз! Чи то Льоня став дорослим, чи просто дуже втомився – але більше не їздить на велосипеді, не бігає, не галасує… Просто тихенько ходить і навіть іграшки не просить як раніше. Заходить лише по ліки. А він ще такий маленький! Ще потрібно гратись, насолоджуватись моментом…

Леонід вже мав би закінчувати лікування, але останнє КТ і МРТ показало не зовсім зрозумілий результат. Утворення у сечовому міхурі збільшилось. Але потрібно ще вияснити чи це рак, або ж доброякісна пухлина (після довгого лікування є шанс, що це доброякісна пухлина). Лікуючий лікар хлопчика терміново зв’язався з німецькими лікарями і вони дійшли одностайного рішення – терміново потрібна цистоскопія і біопсія.

На ці обстеження є максимум тиждень! Адже, якщо це злоякісне утворення – пухлина може рости щохвилини.

Допомогти можуть в клініці “Оберіг”. Сьогодні ввечері мама спілкувалась із їх лікарем. Вже завтра вони зроблять зібрання і вирішать як і коли будуть робити обстеження і яка його вартість. Льоня вже проходив ці процедури рік назад і тоді вони коштували – 7 530.94 грн (консультація лікарів, цистоскопія, біопсія та анестезія).

Якщо станеться найгірше і підтвердиться, що у Льоні рецидив – потрібно терміново розпочинати протирецидивне лікування. Мама хлопчика планує їхати за кордон, а це великі кошти.

Після шокуючих результатів МРТ і КТ сталась така розмова, яку описала мама Льоні:

– “Вам надо второго ребенка…”
– “А я не хочу второго,я хочу этого,я хочу что бы мой малыш жил. Я хочу, что бы он вырос. Я хочу гулять на его выпускном,я хочу гулять на его свадьбе,я хочу плакать от счастья,когда мой сын подарит мне внуков…”
P.S. это был просто разговор в узком коридоре клиники

Мама ніколи не відмовиться від своєї дитини. Якщо для інших життя чужої дитини – лише одне життя з семи мільярдів, то мама у своїй дитині бачить увесь світ! Як можна перестати боротись за життя свого сина, який міцно обіймає і говорить, що любить найбільше за все?

Найгірше для батьків – це коли вони безсилі допомогти своїй дитині… Така ситуація і у мами Льончика. Є всього тиждень, щоб зробити все вчасно. Вже завтра ми напишемо точні цифри вартості обстеження, але час іде і у будь-якому випадку хлопчику потрібне буде лікування – навіть при найкращих результатах.

Ваша допомога – рятує життя дітей! Не залишайте діток в руках страшної хвороби без підтримки…

Льоня під час лікування

Нагадуємо Вам, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Осипова Льоні

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Осипова Льоні)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Осипова Льоні

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новини про Осипового Льоню

Будьте з нами в мережі Facebook

09.10.2019