Трофімчук Павлик

Дата народження: 04.02.2003 року – 16 років

Діагноз: остеосаркома плечової кісткиЯкими загадковими для нас були ці 16 років у нашій з Вами юності…?! В їх очікуванні, ми намагалися бути надзвичайно дорослими та дуже поспішали жити «дорослим життям».

Хто б не казав про те, що не мріяв у цьому віці бути дорослою людиною – ніколи не повірю…«Не верю» К.С. СтаниславскийTrof

А отримавши «Паспорт» – то було найвеличнішим задоволенням нашого маленького егоїстичного та неусвідомленого життя. Ми, водночас, «стали дорослими і наші мрії про доросле життя – були захмарними».Батьки нам вже  були не потрібні. Ми «літали на крилах свободи від того, що позбавились від їх постійної опіки» та усіма силами прагнули до незалежності! Невже так не було з кожним із нас …?!

На той час, ми були здоровими дітьми і наші мрії ніяким чином не могли співпадати з мріями Павлика – хлопчика, хворого на онкологічне захворювання.  Він тільки і мріє про те, щоб його батьки були завжди поруч з ним – тато та мама( яка «вкалує» на заводі для того щоб, хоча б, трішечки зібрати грошенят на лікування свого синочка).

Павлику – Сонечко ти наше! Вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі, якнайшвидше, позбавитись хвороби! Бажаємо тобі міцного здоров’я, щастя, успіхів у здійсненні твоїх мрій, а саме головне – витримки та стоїцизму у боротьбі з ненависною хворобою! Ніколи не падай «духом» та ніколи не здавайся перепонам які будуть виникати у твоєму довгому, здоровому та щасливому  житті! Завжди іди вперед! На сьогодні, головною перепоною у твоєму житті є хвороба. Але ми твердо впевнені у тому, що ти подолаєш її, завдяки Людям, які прийдуть тобі на допомогу!

Дорогі наші Спонсори, а також – Помічники, Друзі, Волонтери, Рятівники та простий український народ – Люди!  Відчайдушно благаємо про допомогу для цього хлопчика!

У Павлика залишився борг перед аптекою за препарат « Метотрексат» у сумі – 388 грн., та борг за препарат  «Лейкофозин» у сумі – 2 170 грн.( рахунок за «Лейкофозин» лежить у нас на столі, тому що ми не маємо коштів на його оплату, а аптека терміново вимагає про його «проплату»).

Ми не мали права затягувати лікування Павлика, яке так було необхідне йому, тому і влізли у борги.

Добродії! Будьте схильними до випробувань Павлика! Зробіть йому, будь ласка, подаруночок до Дня його народження зібравши необхідну суму для покриття боргу за попереднє його лікування у сумі – 2 558 грн.

«Замечайте почаще добро, пусть его и немного, 
 Сохраните что есть, как хранят до весны семена, – 
 И соделает чудо рука Всемогущего Бога – 
 Будет жизнь до краёв, и добром, и любовью полна…» В.Зыбкин

Дякую

TrofРеквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

Ткаченко Людмила Миколаївна
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook
24.01.2019

05.02.2019

Дякуємо, що Ви поруч з нами!
Дякуємо, що Ви у нас Є!