Костенко Богдан

Дата народження: 21.02.2004 року – 14 років

Місце проживання: Полтавська обл., с. Степанівка

Діагноз: Саркома Юінга правої нижньої кінцівкиДрузі, як ми знаємо, у Богданчика виникла двояка та надскладна ситуація. Встановлено  діагноз – саркома Юінга – і лікарі ідуть у правильному руслі лікування ( по протоколу лікування хвороби), рятуючи хлопчика від злоякісного новоутворення. Але, виникло багато причин, за яких  лікарі засумнівались та відправили на перегляд «скельця» . Первопричина – після отримання двох хіміотерапій з Холоксаном, пухлина мала б позитивний результат до зменшення. Після КТ – обстеження було видно те, що пухлина не хотіла піддаватись лікуванню, тому і виникла підозра до не правильно встановленого діагнозу.Kostenko Bogdan

За другим разом, «скельця» було переглянуто  і було встановлено діагноз – гістіоцитоз. Мама ще не повірила у досконале та повноцінне дослідження, і відправила «скельця» на перегляд до незалежної лабораторії. Отримано результат, який став підтвердженням раніше вставленого діагнозу – гістіоцитоз.

Знову було проведено обстеження КТ за результатом якого( у  головному мозку, «майже» відсутні вузлики, а у легенях – вони «наполовину» зменшились(зі слів мами)).Лікування ПХТ було припинено. Богданчик отримував лікування уже підтримуючими препаратами  та був виписаний до рідної домівки.

Через 3 тижні, він приїде на чергове планове обстеження КТ легень та крижової кістки, яке дасть лікарям , в повному обсязі пояснення щодо подальшого лікування Богданчика. Знаходячись вдома, Богданчик, відчайдушно сподівається на те, що все у нього буде добре!

Добрі наші Спонсори! За останнє обстеження та за здачу аналізів хлопчик має борг.

Друзі! Допоможіть йому, будь на те Ваша ласка, його покрити! Сума до збору, завдяки Вашим пожертвам, вдвічі зменшилась і натепер становить  – 1 762 грн.!

Адже, через три тижні  на нього очікує ще одне контрольне КТ обстеження, про збір коштів на яке ми Вас, обов’язково, попередимо та будемо очікувати на Вашу благодійну допомогу!

Дякуємо

Kostenko-Bogdan-

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Костенко Богдану

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Костенко Богдану)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Костенко Богдану

Реквізити на валюту

Ткаченко Людмила Миколаївна
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook

04.02.2019

Дякуємо, що Ви поруч з нами!

Дякуємо, що Ви у нас Є!