Ми безмежно дякуємо учням, батькам, вчителям та адміністрації “Британської міжнародної школи”, які вже не перший рік допомагають рятувати життя онкохворих дітей.

Наші дітки завжди з нетерпінням чекають на учнів з “Британської міжнародної школи”. Адже коли вони приходять – у відділенні неначе свято. Спочатку онкохворі дітки соромляться, але завдяки турботі учнів, вже через декілька хвилин, радісно разом граються та весело розмовляють. Такого ефекту навіть не кожен психолог може досягти.

А подарунки для діток і відділення ще довго допомагають у лікуванні. Так і минулого тижня завдяки “Британській міжнародній школі” були оплачені рахунки за ліки, які вже зараз рятують онкохворих дітей. А подарунки для відділення, у вигляді побутових потреб – покращать умови перебування у лікарняних стінах – це ще один важливий аспект на шляху до вилікування.

Тож ми щиро дякуємо батькам та вчителям за чудове виховання ваших дітей та учнів. Не рідко люди бояться спілкування з онкохворими і уникають їх, а учні “БМШ” завжди якнайшвидше намагаються забігти до дітей та морально підтримують їх і покращують їх настрій.

Ми не маємо ніяких сумнівів, що ці учні стануть у майбутньому великими людьми і збережуть у собі ту гуманність та небайдужість, що є зараз у їхніх серцях.

Дякуємо!

 

 

 

Минулі візити учнів та вчителів “Британської міжнародної школи”

З вдячністю і надією, команда Благодійного фонду «Педіатри проти раку»

27.08.2019