Дурдимирадова Чинара

Дата народження: 03.06.2002 року – 16 років

Місце проживання: м. Ашхабад

Діагноз: остеосаркома правої плечової кісткиЧинара дуже ніжна і добра дівчинка. Як лише вона залишилась такою після такої довгої, важкої, виснажливої та наповненої болем боротьби з раком…

Дівчинка з Туркменістану, якщо сьогодні подивитись новини, то все стане зрозуміло.Dyrdymuradova

Дівчинка намагалась лікуватись вдома. Потім були в Індії, але, на жаль, це не допомогло, навіть навпаки. Рятувати дівчинку взялись в Україні – результати хороші. Але коштів родина на продовження лікування більше не має. Спочатку допомагали знайомі, але в кожного своя сім’я і свої діти.

Наразі родина залишилась з нічим у нашій країні.  Попри усі негаразди – вони намагаються підтримувати інші сім’ї у дитячому відділенні КМКОЦ і щиро хвилюються за кожного. Поради від мами Чинари – часто допомагають батькам-новачкам онкохворих дітей.

А тепер підтримка дуже потрібна Дурдимирадовим. Вже через декілька днів дівчинці необхідно зробити КТ. Точно відомо, що потрібно КТ грудної клітини, але лікар ще планує і всього тіла.

Тож вартість обстеження може сягати до 10 тис. грн. Дуже дякуємо! Збір на обстеження закрито!

Після КТ на Чинару чекає дуже важкий і важливий крок – операція на правій легені. Це надзвичайно складне хірургічне втручання. Коли дітки просинаються після такої операції, що то найбільший біль. Адже жахливо боляче від того, що просто дихаєш. Кожен вдих і видих – справжнє випробування. Велика рана в грудях – представте цей біль, який повинна витерпіти дівчинка.  Та вона на все готова, аби жити.

А тепер ми знову просимо подивитись новини і зрозуміти, чому Чинарі так необхідна Ваша допомога. Її родина просто беззахисна і ми навіть не можемо про це написати детальніше…

А дитину потрібно рятувати.

На медичні засоби для операції потрібно близько 2 000 грн, а після будуть потрібні антибіотики, знеболювальні та протигрибкові препарати – на це теж потрібно до 2 000 грн.

А далі на дівчинку чекає хіміотерапія з Холоксаном. Потрібно буде 23 грами цього препарату. Вартість 1 граму – 1 200 грн. (Рахунки та видаткові накладні викладемо на сайті як тільки отримаємо, адже зараз ми не знаємо навіть чи зможемо це закупити).

Це дійсно та ситуація, коли тільки небайдужі люди можуть допомогти.

Сім’я Дурдимирадових при можливості завжди допомагали іншим пацієнтам-українцям, які перебували в дитячому онкологічному відділенні. І ми віримо, що знайдуться ті, хто допоможе і їм в цей складний час – врятувати донечку.

Ви потрібні Чинарі.

Durdimiradova05.06

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Дурдимирадовій Чинарі

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Дурдимирадовій Чинарі)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Дурдимирадовій Чинарі

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Посилання на новини про Дурдимирадову Чинару

Будьте з нами в мережі Facebook

28.08.2019