Равлик Алевтинка

Дата народження: 01.09.2007 рік

Місце народження: Львівська обл.

Діагноз:  Ембріональна рабдоміосаркома

Дівчинка з великою силою волі, тримається, готова і надалі вступити в бій з хворобою, яка зруйнувала її  дівочі плани на майбутнє. Плани на майбутнє були…., але винищувачем дівочих мрій Алевтинки стала підступна хвороба.

Коротенько про історію дівчинки. Після висновку наших лікарів( мамі з дочкою прийшлось довго митаритись, щоб дізнатись правильний і заключний діагноз).

Поставлений діагноз  – ембріональна рабдоміосаркома  – був висновком до дій батьків, які  були так шоковані, що вирішили пройти ще обстеження у Туреччині. Поки вирішувалось це питання, стався рецидив. Пухлина стрімко почала рости. Турецькими лікарями було підтверджено діагноз поставлений лікарями України. Дівчинці було призначено лікування хіміотерапією. У Туреччині, Алевтинка пройшла перший блок хімії з Космегеном і Вінкрістіном.

Для родини, цієї найчарівнішої дівчинки, лікування, яке коштувало дуже дорого за кордоном,в рідній домівці не коштувало б нічого, окрім Космегену………, препарату, який не має реєстрації в Україні і по сьогодні!

Лікування дитини, яке було запропоновано лікарями Туреччини, теж саме, як і в Україні – іде по протоколу лікування  в усіх країнах світу, згідно ВОЗ(протокол лікування), МКБ-10.

Родина повернулась до рідної домівки, в Україну. Звернулась до КМКОЦ, де Алевтинка і  по сьогодні проходить лікування. Чому усі батьки вірять у нездійсненні мрії, витрачають кошти на консультації та лікування своїх дітей за кордоном!? Залишається загадкою…

Алевтині було призначено лікування 4 блоками ПХТ до операції і 5 блоками після, на один з яких потрібно 3 флакони Космегену. Алевтина уже пройшла 3 блоки ПХТ з Космегеном, упала в показниках аналізів. 07.03.2018, дитина, охоче б заступила  на черговий блок хіміотерапії, але… Космегену не має. Що робити? Де брати мамі кошти?

Люди, допоможіть, будь ласочка, зібрати кошти на Космеген для  Альки!

3 блоки хімії з Космегеном  дитина уже пройшла. За висновками лікуючого лікаря, присутня позитивна динаміка. Пухлина зменшилась на половину,  але залишилось пройти, ще 7 блоків хімії з Космегеном, загальною вартістю 136 500 грн.

Шановні наші помічники, звертаємось про допомогу! Допоможіть Алевтинці у зборі коштів на закупівлю Космегену

Вдячність дитини та її рідних не має меж! Дякуємо за Вашу сердечність!

 

 

Реквізити для надання допомоги:

Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на лікування Равлик Алевтини

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Равлик Алевтини)

Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на лікування Равлик Алевтини

Реквізити на валюту

 

З вдячністю і вірою, команда Благодійного фонду «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Равлик Алевтину

Будьте з нами в мережі Facebook

 06.03.2018