Криворученко Артем

Дата народження: 16.11.2014 року

Діагноз: анапластична астроцитома

правої скроневої долі головного мозкуОновлено 06.05.2020: зібрано для Апртема 26 154 грн. Дякуємо! Ви подарували надзвичайно багато щастя та надії Артемку та його родині! Щиро молимось і бажаємо Вам та Вашій родині здоров’я та щастя!

Потрібно ще близько 16 900 грн (курс валют щодня змінюється, тож точну суму в гривнях неможливо написати)

Таким як Артемко іноді відмовляють в лікуванні, такі як Артемко не завжди виграють бій у цієї страшної хвороби. Але наш хлопчик вже 2 роки бореться і має всі шанси вилікуватись. Все завдяки лікарям, зокрема консультаціям та спеціальним обстеженням, які в Україні не проводять. Спеціальне ПЕТ КТ показує більш точно стан пухлини і завдяки цьому коректується лікування так, щоб максимально завдати удару пухлині. Та все це потрібно робити регулярно і на все потрібні кошти. Інакше Артемка не стане…

Надзвичайно важко зрозуміти як така страшна хвороба як рак – обирає таких маленьких дітей. Артемчику 5 рочків – він сором’язливий, ввічливий і завжди намагається допомогти мамі. Щоб нікого не засмучувати, коли дуже погано почувається – намагається разом з мамою готувати їсти. Він дуже любить куховарити – на Великдень навіть сам замішував тісто для пасочки. От лише їсти йому важко. Через ускладнення після хіміотерапії – іноді зовсім не їсть декілька днів.  Останні місяці дуже важкі. Багато ускладнень, кровотеча, критично низькі показники аналізів та часті переливання крові (хлопчику дуже потрібні донори   І (+) групи крові). Та Артем все мужньо терпить і розуміє навіщо – щоб і надалі щоранку бачити маму і тата та посміхатись їм, щоб радувати братика, який, на жаль, теж часто хворіє.  І ще багато-багато чого хлопчику потрібно робити, адже його життя лише розпочалась.

Ми просимо усіх небайдужих – допожіть врятувати життя Артемка. За 2 роки лікування – усі заощадження родини вичерпались. Мама і тато розривались між різними лікарнями в яких лежали їх 2 маленьких синочки та роботами. В період карантину – взагалі залишились без робити. Будь ласка, відчуйте цей відчайдушний страх втратити дитину та відчуття безпорадності.  Ви дуже потрібні цій родині – Ви дуже потрібні Артемку.

Консультація у провідного лікаря (який спеціалізується саме на пухлинах головного мозку) та спеціальне ПЕТ КТ має відбутись в липні. Квитки Київ-Санкт-Петербург-Київ  коштують близько 700-800 доларів – ціни постійно змінюються і зазвичай не в кращу сторону. Спеціальне обстеження ПЕТ-КТ – коштує 40 000 рублів, консультація – 8 000 рублів, а дорога до Москви на консультацію – близько 10 000 рублів… Ці ціни щодня ростуть і вгадати точну вартість не можливо. На рахунку хлопчика наразі є  3 857 грн  Оновлено 06.05.2020: зібрано для Апртема 26 154 грн. На щастя, ще є час на збір коштів, але він спливає…

Будь ласка, допоможіть Артему. Мама хлопчика обов’язково надасть усі чеки, які підтвердять проходження обстеження та консультації. Усі необхідні документи, довідки та заяви вже надані і зберігаються у нас.

Врятуйте Артемка – йому лише 5 рочків і він так багато ще має побачити і відчути, яке життя поза лікарняними стінами.

krivoruhcenco1304
Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA933218420000026006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Криворученко Артема

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Криворученко Артема)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Криворученко Артема

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!)

Посилання на новини про Криворученка Артема

Будьте з нами в мережі Facebook

05.05.2020