Багато місяців, а іноді й років – мами онкохворих дітей проводять у лікарняних стінах, відчайдушно намагаючись врятувати своїх найрідніших. Майже кожна друга ніч без сну і на ногах. Кожен день наповнений страхом втратити найдорожче у світі та численними справами, без яких не врятувати своїю дитину. На плечах мам завжди величезна відповідальність,, яка збільшується в сотню разів, якщо дитинка хвора.

Онкохворим дітям дуже важливо, щоб мама завжди була поруч. А буденні речі, часто не дозволяють цього. Зокрема і прання, якого вистачає в онкологічному відділенні. Адже саме тут має бути ідеальна чистота, а хворі на рак мають до того ж важкі ускладнення як наприклад блювота. Також під час та після хіміотерапій, не рідко, онкохворі відчувають навіть найменші запахи. Тож має бути чистота.

В лютому, у дитячому онкологічному відділенні КМКОЦ, вийшла з ладу пральна машина, яка була призначена саме для батьків хворих діток. Тепер безсонними ночами мами прали речі руками. Це важко, дуже важко… Ніч розриватись між дитиною. яка лежить під крапельницею – слідкувати за її станом та бігти прати речі, яких за буквально декілька днів назбирується дуже багато.

Та завдяки Вам – цей важкий період позаду! Завдяки Вашій допомозі – пральну машину закуплено і вона вже тиждень як допомагає у відділенні стомленим мамам. Ми щиро дякуємо, кожному з Вас! Ви зробили велику справу.  Ця пральна машина роками допомагатиме у дитячому відділенні дотримуватись чистоти і цим самим вноситиме свій вклад в порятунок дітей.

Дякуємо, що Ви в нас є – дякуємо, що рятуєте життя! Дякуємо Вам від усіх мам дитячого онкологічного відділення КМКОЦ!

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!)

Посилання на новину-прохання допомогти придбати пральну машину

Будьте з нами в мережі Facebook

05.05.2020