В онкохворої Лізи є мама і сестричка. Так сталось, що коли розпочалась війна, дівчинка якраз поїхала трішки відпочити від лікування додому в Бердянськ. Місяць ця маленька сім’я була в окупації і ледь вибрались. Життя в бомбосховищі, не вистачало їжі, ліків…

Завдяки нашій з вами допомозі – вони виїхали з окупації. Коли опинились у Львові – над ними пролетіли ракети і пролунали вибухи… Вони вирушили далі – лікуватись у Швейцарію. Та стались певні події і у Лізи зараз важкий психологічний стан і фізичний, на жаль, теж. Вона благала маму поїхати додому. Ми просили залишитись в безпеці, з ними працював психолог, але стан дівчинки щодня погіршувався. Врятували лише слова – «Ми їдемо додому, в Україну».

Ми не можемо осуджувати дитину й маму за те, що вони хочуть бути в Україні і Ви, будь ласка, не осуджуйте, їм дуже потрібна наша допомога. У них дійсно вагомі причини повернутись.

Вже завтра вони будуть в Україні. Але в них немає нічого. Оскільки у Лізи є сестричка – вони не можуть усі разом жити в лікарні. Ми знайшли квартиру навпроти онкоцентру, щоб їм було де жити і щоб мама могла бути поруч з обома донечками. Вартість оренди на місяць – 6000 грн. А також дуже потрібна постіль, ковдри, подушки, можливо і інші побутові речі – це будемо знати вже завтра. Можливо хтось зможе передати щось для дівчаток – ми будемо щиро вдячні.

І звісно дуже потрібна фінансова допомога, щоб оплатити оренду квартири. Я дуже сподіваюсь, що дівчатка приїдуть завтра з важкої дороги і їм буде де відпочити. Вони дуже багато натерпілись. Ми знаємо, що всім важко, знаємо, що не вистачає грошей. Та ці дівчатка залишились без всього… Лише мріють повернутись додому і не знають коли це буде можливо. Тільки вірять і моляться. Вони готові жити в підвалі, але в Україні. Але ми дуже просимо їм допомогти, адже дівчинка онкохвора і їй потрібні хоча б мінімальні умови.

Дякую, що Ви є! Дякую, що даруєте надію навіть у найскладніші часи!

Якщо Ви можете допомогти побутовими речами – мій номер – 097 709 27 43. Можемо зустрітись в Києві. якщо у Вас є можливість відправити Новою Поштою – це велика підтримка для дівчаток.

Допомогти фінансово можна за реквізитами, які вказані нижче.

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA213052990000026002000115673

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Стовбун Лізи

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Стовбун Лізи)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Стовбун Лізи

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новину про Стовбун Лізу

Будьте з нами в мережі Facebook

03.06.2022