Криворученко Артем

Дата народження: 16.11.2014 року

Діагноз: анапластична астроцитома

правої скроневої долі головного мозку 

 

Для Артемка, останні 6 місяців, надзвичайно складно збирати кошти на лікування. Хоча він їх дуже потребує.  Так – він має люблячих маму і тата. Але вже майже 2 роки як вони борються за життя сина. Протягом минулого року вони розривались між двома синами, які були в різних лікарнях у важкому стані. І при цьому намагались працювати – ходив на роботу той, в кого вже не було можливості брати лікарняний. Але тепер карантин встановив свої правила і вийти на роботу батьки не можуть.  Запасів жодних – кожна копійчина відразу йшла на лікування або для закриття боргів за лікування.

KrivorPD

платіжне доручення за МРТ

А вже у цей вівторок МРТ. Час його проведення змінили на день у діагностичному центрі і ми дуже вдячні Вам за допомогу в оплаті обстеження. Вже завтра Артем пройде так важливе для нього МРТ. Хоча ми до останнього боялись, що його доведеться скасувати через брак коштів. А попоереду у хлопчика великий ризик, що знову критично впадуть показники аналізів, тож обстеження вже неможливо б було провести.

Артему дуже важко переносити останні хімії. Він довго не їсть і навіть не спробував власно приготовлену піцу, після останнього блоку хіміотерапії.

Після Великодня, велика вірогідність, що аналізи хлопчика впадуть “впадуть” критично і тому Артему дуже потрібні донори І (+) групи крові, які зможуть на наступному тижні здати кров в Києві, щоб врятувати життя (тел. для донорів – 097 709 27 43).

На наступний блок хімії, завдяки Вам ми зможемо закупити Зофран 8 мг, системи для інфузомата та перехідники до них. Дякуємо!

А тепер про сумне. Ми не здогадуємося навіть, коли закінчиться карантин, але знаємо, що в липні Артемку потрібне ПЕТ-КТ (потрібен особливе ПЕТ-КТ, яке в Україні не роблять)  і консультація закордоном. Квитки Київ-Санкт-Петербург-Київ  коштують близько 700-800 доларів – ціни постійно змінюються і зазвичай не в кращу сторону. Спеціальне обстеження ПЕТ-КТ – коштує 40 000 рублів, консультація – 8 000 рублів, а дорога до Москви на консультацію – близько 10 000 рублів… Ці ціни щодня ростуть і вгадати точну вартість не можливо.

Ми дуже  просимо допомогти зібрати так потрібні кошти для хлопчика. Саме завдяки цим обстеженням і консультаціям він живий і має шанс вилікуватись. Будь ласка, допоможіть Артемку – Ви йому потрібні!
krivoruhcenco1304
Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA933218420000026006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Криворученко Артема

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Криворученко Артема)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Криворученко Артема

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!)

Посилання на новини про Криворученка Артема

Будьте з нами в мережі Facebook

13.04.2020