Барсукова Лада 

Дата народження: 27.02.2009

Місце проживання: смт. Глеваха

Діагноз: остеогенна саркома стегнової кісткиЗ жовтня 2019 р. Лада бореться зі страшним захворюванням – остеогенною саркомою. Вже пройдено 6 хіміотерапій.

Кістка, яку вразила хвороба дуже крихка. Тому, майже увесь період лікування, дівчинка була закута в гіпсі від кінчиків пальців на ногах до ребер. Вага гіпсу 5 кілограмів, а Лади – 30…  Дівчинка постійно лежала і лише зрідка трохи піднімалась і то ненадовго, оскільки гіпс боляче впивався під ребра.

Лікування було нестерпним, Лада майже не розмовляла всі ці місяці. До хвороби вона займалась карате та художньою гімнастикою, тепер же з улюблених занять залишилось лише малювання та рукоділля.

До Дня народження, дівчинка була неначе не жива, але думки про те, що скоро їй зроблять операцію і вона зможе бігати –  оживили її.

Вона почала творити руками та стала найжиттєрадіснішою дитиною у відділенні. Наразі Лада разом з мамою роблять прикраси на жіночі обручі і дарують усім дівчаткам у палаті. Їхня мета – прикрасити усіх з  дівчаток з відділення і разом зробити красиве весняне фото.

Найбільшою останньою радістю Лади було зняття важкого гіпсу. Їй потрібно розробляти ніжку, перед операцією, яка відбудеться вже за 2 тижні. Дівчинці видалять пухлину і частину стегнової кістки, яку та вразила. Щоб врятувати кінцівку, а не ампутувати її – необхідний ендопротез, який замістить вирізану кістку. Але ендопротез коштує 53 500 грн – це величезні кошти, які потрібно зібрати за 2 тижні. 

Якщо ж кошти не зібрати, Лада більше не зможе стати на ніжки, і не їздитиме більш на улюблених роликах. Що буде взагалі з дівчинкою, яка зараз лише живе мрією стати на ноги – невідомо. Чи не здасться вона хворобі?

Ми дуже просимо допомогти зібрати кошти для Лади. Підтримайте її мрію – стати знову на ніжку через багато місяців. Допоможіть їй не здатись в обійми хвороби.

Borsukova-Lada

Фото Лади до хвороби

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA933218420000026006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Барсукової Лади

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Барсукової Лади)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Барсукової Лади

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

10.04.2020