Борсукова Євгенія

Дата народження: 21.06.2007

Діагноз: ОстеосаркомаУ Жені вже почало випадати волосся… Цей період важкий для всіх онкохворих, адже це ще одне  нагадування про те, що в тебе рак. Особливо важко переносять це дівчатка.

Женя не захотіла обрізати волосся, вона хоче по трохи прощатись з ним. Їй страшно, коли бачить клубки волосся на подушці, але так для неї легше ніж за раз обрізати все.

Наразі дівчинка чекає на наступну хімію. Як тільки показники аналізів дозволять – знову розпочнуться крапельниці з хіміопрепаратами.

Євгенія все розуміє і, на жаль, по трохи закривається в собі. Щоб відволікти дівчинку від думок про хворобу – ми попросили навідуватись вчителів. Зараз вони складають розклад занять, а Женя з нетерпінням чекає на них.

Вона любить навчатись і їй дуже цього не вистачає. А ще думка про те, що їй необхідно розвиватись, щоб продовжити навчання після вилікування – витягує її зі страшних думок.

Кожного дня в нас все менше часу, щоб врятувати ніжку дівчинки. Лікуючий лікар вже прийняв рішення – щоб зберегти життя дитини – потрібно видалити пухлину і кістку, яку вона вразила. А щоб зберегти нижню кінцівку – потрібен постійний ендопротез, який замінить кістку.

Нашим дітям встановлюють 2 типи ендопротезів. Маленьким дітям ставлять 1 тип, оскільки дитина продовжує рости, а ендопротез лише трохи можна подовжити – тому з часом його обов’язково необхідно замінити на інший. Інакше ніжки будуть різної довжини. Більшим діткам, які вже не так активно ростуть – ставлять відразу постійний ендопротез – він міцніший за той, що встановлюють маленьким дітям і витримує більшу вагу та навантаження. Такий ендопротез може прослужити все життя. І ніжка залишається і на вигляд і функціонально – такою як звичайна.

Женя вже достатньо виросла і тому потрібно ставити постійний ендопротез. Такі ендопротези були  успішно встановлені Коркач Вікторії і Бринзей Валерії, які закінчили лікування та Гладищук Юрі, який продовжує лікування. Потрібний Євгенії ендопротез повністю збігається з тим, що встановлено було Юрі – коштував такий 10 місяців тому – 321 945 грн. Рахунка для дівчинки ще немає – як тільки лікарі зроблять усі необхідні виміри і вони будуть відправлені до виробника ендопротезів – нам підрахують точну вартість ендопротезу для Євгенії.

До операції по видаленню пухлини залишилось менш ніж пів року – і якщо до того часу не буде ендопротезу – їй будуть змушені ампутувати ногу, щоб врятувати життя.

На разі, на рахунку дівчинки 25 547 грн – ми щиро вдячні кожному, хто допомагає. Ми працюємо безпосередньо у дитячому відділенні Київського міського клінічного онкологічного центра. Ми щодня бачимо наших підопічних діток – як вони борються зі страшною хворобою. І ми знаємо, що родині Жені – не зібрати кошти на купівлю ендопротезу. Вони ледь справляються з поточним лікуванням, яке потребує не малих коштів. Відкласти щось на ендопротез для них просто неможливо. Тому щоразу, коли ми бачимо, що Ви допомагаєте цій дівчинці – відчуваємо як тепло розливається по тілу і трішки хочеться плакати. Просто Жені дуже потрібна Ваша підтримка. Без допомоги небайдужих вона у 12 років втратить ніжку.

Дякуємо Вам, що Ви є.

Не залишайте Женю – допоможіть врятувати її ніжку.

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного.  І якщо Вам потрібні довідки як підтвердження достовірності інформації – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні або покажемо оригінали у кабінеті фонду. Також ми зберігаємо і згодні з радістю надати усі документи, що підтверджують надання допомоги.

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Борсукової Жені)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посиланні на новини про Борсукову Євгенію

Будьте з нами в мережі Facebook

13.11.2019