Чигарева Марія Анатоліївна

Дата народження:  18 вересня 2013

Місце народження: м.Донецьк

Діагноз: Гепатобластома ІІІ ст,  ремісія 3 роки

Марійка пройшла важкий та довгий шлях до такої бажаної перемоги над онкологічною хворобою. Але наразі їй дуже потрібна Ваша допомога!

Про все по порядку:

У 2014 році, в шестимісячному віці, дівчинці ставлять діагноз – онкологія, а саме: Гепатобластома ІІІ ст.  Мама дівчинки від шокуючої новини втрачає свідомість та не може розмовляти протягом 3 місяців. Лікарі повідомляють, що пухлина у Марії неоперабельна.

Та батько не здається і їде в Київ. Тиждень шукає можливість врятувати доньку та стукає у всі двері. 7 ночей ночує на вокзалі.  І все ж знаходить відповіді на питання: як врятувати Марійку?.

Дівчинка проходить хіміотерапію по місцю проживання – в Донецьку, але через військові дії, в лікарню направляють поранених бійців  ДНР. В лікарні та місті стає небезпечно – сім´я приїжджає до Києва та всією багатодітною родиною поселяються в одній кімнаті.

Після хіміотерапії  пухлина зменшується, операція стає можливою. Дякуючи волонтерам, небайдужим людям та репортажам в новинах знаходяться клініка з лікарем в Брюселі, та кошти на це.

Дівчинка успішно проходить лікування та операцію. Повертається в Україну з такою бажаною ремісією.

Після лікування, батьки дівчинки виснажені та не мають коштів, а Марійці потрібно періодично проходити КТ та здавати аналізи. Через нестачу коштів, було пропущено обстеження двічі.

Дівчинці терміново потрібно пройти КТ для підтвердження ремісії.

КТ органів грудної клітини та середостіння, органів черевної порожнини та заочеревинного простору, яке потрібно Марійці, коштує – 2 400 грн.

Це велика сума для багатодітної сім´ї, яка мусила поїхати з рідного міста декілька років тому і досі не може повернутись. Батько – колишній військовий та приймав участь у бойових діях в Афганістані, внаслідок яких отримав інвалідність.Як Ви розумієте – зібрати кошти на КТ цій родині дуже й дуже важко. А ще ж потрібні гроші і на іншу діагностику…

Допоможіть Марійці – енергійній та милій дівчині, яка пройшла такий довгий шлях до вилікування, переконатись, що хвороба не повернулась!

Загальна сума до збору становить – 2 400 грн.

Ми віримо, що Ви, дорогі благодійники, люди, яким не байдужі проблеми дітей, допоможете дівчинці пройти так необхідне їй обстеження.

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на обстеження Чигаревій Марії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на обстеження Чигаревій Марії)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на на обстеження Чигаревій Марії

Реквізити на валюту

 

З вірою і надією, команда БФ «Педіатри проти раку».

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook

01.03.2018