Таранець Алінка

Дата народження: 29.01.2011 – 8 рочків

Місце проживання: селище Межова, Дніпропетровська обл.

Діагноз: остеосаркома Таранець Алінці потрібна Ваша допомога! Ця дівчинка вже дуже багато пройшла: доопераційні хімії, операцію (резекцію пухлини із  враженою кісткою та ендопротезування) і наразі одна за одною ідуть післяопераційні хімії.

Та все йшло не завжди добре. Перед Новим роком, через інфікування,  дівчинці зняли центральний венозний катетер (ЦВК) Бровіак  та встановили звичайний підключичний катетер.

Тому, зараз у Аліни вища вірогідність інфікування катетера – наслідки якого дуже важкі. Дівчинці якнайшвидше потрібно знову встановити ЦВК Бровіак, який завдяки антибактеріальній манжеті забезпечує низький відсоток інфікування. Даний катетер, на відміну від більшості інших –  може використовуватись протягом довгого періоду. А це означає менше операційних втручань для дитини.

Аліночка лікується вже більше  7 місяців і дуже сумує за домом. Там її братик та сестричка, яких вона дуже любить і щодня говорить з ними по телефону. Там котики, які так заспокоювали її, коли вона була вдома.

А тепер лише лікарняні стіни та безліч лікарських засобів.

Але Алінка старається не засмучуватись. Часто допомагає слідкувати за малюками, які теж проходять лікування у відділенні. Завжди старається підняти настрій усім навколо.

Минулий рахунок за Бровіак для ознайомлення з вартістю

Наразі дівчинці потрібна Ваша допомога.

На її рахунку – 3 327 грн, а вартість ЦВК Бровіак – 4 760 грн.

Не вистачає ще – 1 433 грн. Здається і не захмарна сума, але для виснаженої мами Аліни – наразі зібрати такі кошти неможливо. На післяопераційні хімії (на розхідні та супутні лікарські засоби), родина намагалась назбирати кошти самотужки. Та це дуже великі гроші для простих сільських людей.

Тому наразі настає критичний момент – Бровіак потрібен якнайшвидше, а коштів на нього немає. Ризик інфікування теперішнього катетера щодня зростає…

Будь ласка, допоможіть закупити так необхідний ЦВК Бровіак, щоб Алінка змогла пройти все лікування без ускладнень, які можуть вартувати життя…

Дякуємо за надію у серці!

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Таранець Аліни

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Таранець Аліни )

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Таранець Аліни

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Посилання на новини про Таранець Аліну

Будьте з нами в мережі Facebook

30.01.2019