Шановні співвітчизники!

Звертаємось до Вас напередодні великого для нашої країни свята – Дня незалежності!

Вітаємо всіх Вас! В ці тяжкі часи становлення нашої держави всі ми відчули найцінніші якості нашого українського народу – співпереживання до чужої біди і підтримку, стійкість і нескореність,  віру у щасливе майбутнє наших дітей.

Наш Фонд в ці тяжкі часи перемін, фінансових труднощів, моральних випробувань на міцність, зміг підтримати найвразливіших членів нашого українського суспільства – онкохворих дітей і їх сім΄ї. Реалізовано десятки соціально значущих проектів, виліковані діти, збережені їх сім΄ї. Це вагомий внесок в розвиток нашої молодої демократичної держави з багатовіковою історією і традиціями. Ми підтримуємо головну якість українців – небайдужість до чужого горя.

Звертаємось до Вас усіх, дорогі українці! Де б Ви не працювали, чим би Ви не займалися, памятайте найголовніше – без віри і підтримки в одне одного ми не зможемо подолати зовнішнього ворога. Починайте із себе, з малесеньких кроків добра. Адже, жодна дитина не народжується, щоб вмерти і найменший дотик рятує життя!

Долучайтеся до наших добрих справ, хто ділом, хто матеріально. Будьте впевнені:  Ваші чисті прагнення, небайдужість, співпереживання повернуться Вам добрим бумерангом тепла, радості і щастя.

 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на

(вказуйте прізвище дитини, або назву проекту)

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (вказуйте прізвище дитини, або назву проекту)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на

(вказуйте прізвище дитини, або назву проекту)

З повагою,   президент                                                                                          Кобись В.Л.,

Разом з командою

БФ «Педіатри проти раку»