Хворобу діагностовано в утробі  матері! У нас новенький підопічний. Друзі, знайомтесь з Артемчиком!

Трондюк Артемчик

Дата народження: 25.03.2018 року – 5 місяців

Місце проживання: м. Київ

Діагноз: нефробластома справаTrondyuk

На останньому місяці вагітності, коли маму поклали до полового будинку на збереження, під час проведення контрольного обстеження УЗД у її малюка було виявлено новоутворення у правій нирці ( 3 см). Мама так розхвилювалась від почутої новини, що народила дитинку на 3 тижні раніше. Одразу ж з пологового будинку немовля було переведено до ОХМАТДИТу. Там хлопчику було проведено КТ обстеження усього організму, зроблено УЗД по результатам яких було виявлено пухлину Вільямса ( уже вона була – 5 см) На консиліумі лікарями було прийнято рішення перевести Артемчика до НІР. Там він пройшов 6 доопераційних блоків ПХТ, після чого малюку було знову проведено контрольні обстеження – пухлинка зменшилась у розмірах до 2 см, так що є можливість  у проведенні операції. Хлопчика знову перевели до ОХМАТДИТу, де 26.06.2018 року, йому зробили операцію ( видалили нирку разом з наднирником). По результату отриманої гістології було виявлено нефробластому високого ризику. Батьки знову звернулись до НІР щоб продовжувати лікування, але звідти їх було направлено до Дитячого відділення КМКОЦ. Так цей маленький «мандрівник» опинився у нас. Таке гарненьке дитяточко, що хочеться його затискати та цілувати його малесеньку сідничку!

На сьогодні, Артемчик пройшов лікування 2 блоками післяопераційної хімії. Готується до проходження 3 блоку. Якби не висока температура, яка піднялась у немовля, то він би уже її пройшов. А попереду на цього хлопчика, який посміхається усім, очікує ще 9 ( без урахування 3 блоку) ПХТ.

Дитинко! Ми тримаємо за тебе кулачки та молимось за твоє одужання! Тримайся! Добрі Люди поруч з тобою, які завжди будуть в змозі допомогти тобі пройти цей іспит, про який, ти, навіть не мав гадки,  знаходячись в утробі своєї ріднесенької матусі.

Друзі! Помічники! Добрі Люди! Звертаємось до Вас з проханням взяти під опіку це немовля! Допоможіть йому та його родині пройти це випробування! На вчора, дитинці необхідно зробити закупівлю:

  • Памперси № 4 – «Haggiss» – для хлопчиків – 1 уп.- 359.07 грн.,
  • Зофран – 4 мг – 2 уп. 226.17 грн.,
  • Флуконазол – 10 фл.,1 081 грн.,
  • Аміцил – 0,5 г – 10 фл. 542 грн..

Минулі рахунки зі вказаною вартістю лікарських засобів

Загальна сума до збору (разом з ПДВ) становить 2 246.18 грн.!

Друзі! Не відмовте у допомозі малюку, який ще не народився на «Світ Божий», а потерпав муки, біль та страждання від онкологічного захворювання, знаходячись ще в утробі матері!

Після проходження 3 блоку хімії на немовля очікує планове контрольне обстеження КТ з контрастом та під наркозом черевної порожнини, заочеревинного простору, малого тазу. Так що, знову потрібно буде збирати кошти для того, щоб лікар прийняв рішення про подальше лікування малюка.

Друзі! Благаємо, допоможіть дитинці у зборі коштів на лікування!

Кожна дитина народжується щоб Жити! А у нас унікальний випадок – дитина ще не народилась, а уже вела боротьбу за своє Життя!Trondyuk1

Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трондюка Артемчика

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Трондюка Артемчика)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трондюка Артемчика

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

З надією, вірою, вдячністю, команда БФ «Педіатри проти раку»

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook
Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що Ви у нас є!

05.09.2018