Горе спіткало родину хлопчика, який самотужки, без Вашої допомоги не зможе пройти чергове планове контрольне обстеження!

Саша перша дитина, якій було зроблено операцію по заміні тазостегнового суглобу на ендопротез. Він не втрачає надію на те, що знайдуться Добродійники, які зможуть допомогти йому пройти це чергове планове обстеження та зібрати кошти на дорогу!

Його історія почалася з 1999 року і досі триває. Після проведеного  тяжкого тривалого  лікування хлопчику в спадок залишився  хронічний вірусний гепатит В, який необхідно лікувати. Хлопчик  отримував противірусну і підтримуючу терапію препаратами Віреад, Гептрал, але це дуже дорого для його батьків (на місяць лікування потрібно 6 000 грн.). Останні пів – року, Сашко не отримував ніякого лікування. У батька не було за що купити необхідні ліки. Він звернувся про допомогу у поліклініку( соціальна допомога), але як на зло, ніяких ліків проти гепатиту В у них не було в наявності. Тільки на початку 2018 року, вони отримали препарат Тенофовір і то видали на 2 місяці лікування, а курс триває 3 місяці. Останню пачку таблеток треба купувати за власні кошти ( 3 000 грн.), яких немає у родині. Так що лікування вірогідно буде знову припинено.

Так і є на сьогодні! Лікування Саші противірусними препаратами від гепатиту В, із-за тяжкого стану мами  ( проведено оперативне втручання), припинено. Батько не може «розірватись» між двома найдорожчими людьми – чи то виходити дружину після операції, чи «розірвати» своє серце від надскладної ситуації з Сином, який потребує його допомоги, яку він не в змозі надати йому, за відсутності коштів.

Дорогі наші Помічники! Батько військовослужбовець у минулому, пенсіонер, хворий на цукровий діабет( наслідком якої є служба), немає можливості привезти на обстеження сина. Він немає коштів на обстеження і навіть на приїзд до Києва ( білети на двох: Одеса-Київ, Київ-Одеса коштують, приблизно -1500 грн.).

Позичити нема у кого.

Дорогі наші Благодійники! Звертаємось до Вас про допомогу! Допоможіть будь ласка Саші зібрати кошти на чергове планове обстеження КТ легень та кісток малого тазу, приблизна вартість якого 4 500 грн.!

Рахунку у нас поки що немає. Розуміючи ситуацію, яка склалась у родині, ми завчасно проголошуємо про збір коштів, щоб Саша зміг приїхати на це обстеження.

Батько безмежно вдячний всім хто допомагав і допомагає їм!  Дякує Богу за Боже диво, яке сталося з його синочком, що він може самостійно ходити ( згадаємо Шелег Ангеліну).

Нагальна потреба Саші – пройти контрольне КТ, контрольні аналізи на гепатит , зібрати гроші на лікування вірусного гепатиту В, який залишився у спадок хлопчику після складного лікування пухлини кінцівки( на місяць лікування, приблизно – 6 000 грн.)

Друзі, тепер Ви розумієте нагальну потребу закупівлі « Шейкера» для перемішування тромбоконцентату, після сепарації донорської крові!!!

Дорогі наші Помічники, небайдужі Люди, всі хто співпереживає онкохворим дітям і їх батькам, допоможіть  Саші зібрати кошти на обстеження – 4 500 грн., та на дорогу ( 1500 грн.), щоб Санька зміг пройти це обстеження. На рахунку хлопця – 6 483 грн.Реквізити для надання допомоги:

Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

кодЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на обстеження Журавльова Сашка

 Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на обстеження Журавльова Сашка)

Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЕГРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на обстеження Журавльова Сашка

Реквізити на валюту

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Будьте з нами в мережі Facebook
Дякуємо,що Ви з нами!

02.05.2018