Всі ми чимось хворіли й це завжди відбивалось на нашій активності. Що вже говорити про онкологію.
Під час лікування, дітям з онкологічними захворюваннями дуже важко бути сконцентрованими, важко навчатись, читати, писати. В загальному – все важко.

Але наша дівчинка – Бринзей Валерія не опустила руки та намалювала чудову картину. Навіть прийнялась за другу.

На першому полотні яскраві та водночас теплі відтінки фарб. Дивлячись на творіння Лєри, уявляєш себе в тому чудовому саду, неквапливо прогулюючись посеред квітів. У повітрі свіжість, пахощі троянд та зеленої травички з крапельками роси по якій м’якенько ступають ніжки. Підійшовши до будинку, милуєшся хвилями, і здається вже вітер підіймає тебе і ти неначе птах летиш над морем…

Дивлячись на картину, Лєра раз-по-раз вертається в реальність. Замість чарівного саду – стіни палати, а в повітрі не свіжість та пахощі троянд – а надокучливий запах ліків…

Та все може змінитись. Дівчина проходить хіміотерапії, вони даються їй важко, але Лєра тримається. Залишився лише 1 курс хімії перед операцією – ендопротезуванням. Далі блоки хіміотерапії з Космегеном. І тоді вже можна буде блукати чарівними садами…

Та є одне «Але»! Для повного видалення пухлини потрібне тотальне ендопротезування. Ендопротез, який дозволить Валерії повноцінно ходити й не повертатись раз-за-разом у лікарняні стіни, коштує 203 315.00 грн за Комплект ендопротезу виробництва Waldemar Link GmbH & Co KG, Німеччина(Рахунок) та 64 995.00 грн за ендопротез суглобу, Lima (Італія)(Рахунок).

Батьки вже виплатили 173 000 тис. грн за комплект ендопротезу та 10 000 тис. грн за ендопротез суглобу, з яких 21 685 грн, допомогли зібрати Ви, наші благодійники зі щирим розумінням проблем дітей з онкозахворюваннями.

Наразі мама й тато, Лєри, фінансово виснажені. Вони віддали все, що було, а потрібно ще 85 310 грн. До операції залишилось півтора місяця. Та де ще взяти кошти, батьки дівчинки не знають, вони в розпачі. Батько працює днями і ночами, але хіба ж заробиш такі гроші за такий короткий час? Однозначно, що ні.

Тим часом у Валерії позитивна динаміка. Нещодавно робили КТ легень – все чисто. Дівчинка хоче і буде жити, але їй дуже необхідна Ваша допомога. Без Вас, Лєрі не побороти саркому Юінга.

Дякуємо за те, що Ви даруєте надію. Дякую за те, що Лєра може малювати, мріяти та вірити, що всі задуми здійсняться. Дякую за віру дівчини в те, що вона буде здорова!


Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Бринзей Валерії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Бринзей Валерії)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Бринзей Валерії

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Посилання на новини про Бринзей Валерію

Будьте з нами в мережі Facebook

03.04.2018 р.