Korkach29Коркач Віка

Дата народження: 06.05.2003 – 15 років

Діагноз: остеосаркома правої нижньої кінцівки

 

Операція тривала дуже довго( понад 8 годин). Усі хвилювалися та чекали на результат її завершення.  Мами Дитячого відділення у якому проходять лікування їх діти, приносили свої молитви за її успішний пробіг. Уся наша команда молилась за успіх її проведення.

Дякуючи Господу нашому та дитячому хірургу – онкологу, операція пройшла вдало – пухлину  видалено, ендопротез – встановлено.

 

Назавтра, 19.12.2018 р., у Дитячому відділенні буде проходити Свято Миколая, але, на превеликий жаль, дитина його бачити не буде. Якщо Вікусю і переведуть з відділення реанімації до Дитячого відділення, то вона буде отримувати обезболюючі препарати для того, щоб зменшився її біль після оперативного втручання. Але, подаруночок, завдяки добрим Людям, вона отримає. Дякуємо Спонсору!

 

Дорогі наші Спонсори! Свята минуть та батькам, самотужки, не подолати  борги у які вони влізли, заради того, що вони зробили заради лікування своєї  донечки. Вони купили ендопротез! Його вже встановлено і батьки не знають спокою та відчайдушно благають у Вас про допомогу.

Усі ми батьки. Якщо наша дитиночка або онуки хворіють на ГВРЗ – ми готові для них закуповувати самі найдорожчі ліки, які мають свою дію на хворобу. Правда чи ні…?

Таким чином поступили і батьки Вікочки – закупили саме найдорожче та надійне – ендопротез, (у фірми виробника, у Німеччині), щоб врятувати життя найулюбленішої донечки.

Дорогі наші Друзі! Займайтеся, будь ласка, Благодійністю, рятуючи життя дітей які при народженні не знали, яка лиха доля їх спіткає.

Трішечки містики.. До сьомого покоління наших родичів, їх померлі душі мають перевтілюватись у Душі новонароджених дітей, незалежно від того, у якій сім’ї вони мають народитися – у  багатих сім’ях, чи у бідних родинах, незалежно від статусу родин, на сьогодні. Кожна із родин має гріхи. Відповідальність за усе наше «добро», несуть наші діти, із покоління в покоління( до семи поколінь) передаючи наслідки  попередніх поколінь за свою діяльність – наступним поколінням!

korkach rahunok protezЖиття продовжується, але яким чином позбавитись гріхів…?

Вихід є – займатись Благодійністю!

Збір коштів на ендопротез для Віки – відкрито!

Його вартість складає надзвичайно велику суму, суму у – 288 497 грн.!

На рахунку у Віки є 2 435 грн.

Борг який не може залишити у спокої батьків Віки та нас становить суму у 286 062 грн.

Дорогі наші Спонсори! Зробіть подарунок для Віки – допоможіть дитині зібрати ( хоч, по-краплиночкам) кошти на ендопротез!

Безмежно вдячні Вам, за Вашу Благу Діяльність!

Діти народжуються для того, щоб і надалі продовжувати Життя!  

Дякуємо!

korkach 14.11

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Коркач Вікторії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Коркач Вікторії)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Коркач Вікторії

Реквізити на валют

Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що Ви у нас Є!
Координатор адресної допомоги
Ткаченко Людмила Миколаївна
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

18.12.2018