Трофімчук Павлик

Дата народження: 04.02.2003 року

Діагноз: остеосаркома плечової кісткиДорогі наші Друзі! Як, повсякчас буває?! Ми маємо уяву про те, що нас або наших близьких, ніколи не потурбує різного виду та інша хвороба! Ми уперто впевнені у своїх поглядах, що болячка дасться чужій людині, але ніколи не буде турбувати наших близьких – тільки у когось, але не у нас. Ви навіть не маєте уяви про те, скільки  молодих людей і людей похилого віку помирають від інсульту та інфаркту! Масово відходять люди, які не мали своєчасної фінансової підтримки та чекали на «Швидку» понад 2 годин!!!

У нашого Павлика є багатство – це Ви – найдорожчі наші Спонсори, Друзі, Рятівники, Волонтери і Люди – яким не «чхати» на здоров’я Павлика!

Ми намагаємось Вас завчасно попередити про його потреби. Як кажуть, -«Попереджений, маючи інформацію про майбуття  – має шанс до подальшого та повноцінного життя». Цей вислів, стосується тільки подальшого життя Павлика. Про його потреби ми Вас завчасно інформуємо, а не так, як людей які не знають, що їм робити, очікуючи на «Швидку»…

Друзі, вкотре, благаємо у Вас  про допомогу для цього хлопчика! Ви не звертайте увагу на те, що він дорослий! Павлик  – доросла дитина, такий само як і ми з Вами. Наша «Душа», протягом років, залишається – то вередливою, то невгамовною, то істеричною, то вибагливою, то розсудливою, то аналітичною, то спокійною, але завжди – дитячою!

Павлик не винен у тому, що у його «дорослому» віці його спіткала ця хвороба! Він прагне до одужання, але батьки не в змозі  і надалі підтримувати свого синочка. Вони знаходяться в величезних боргах та в очікуванні, що прийде допомога для Павлика!

Дорогі наші Добродії – Спонсори, Друзі, Волонтери, Рятівники, Люди!

Допоможіть, будь ласка, зібрати невистачаючі кошти у сумі – 3 059 грн. для того, щоб Павлик заступив на проходження високодозової ПХТ з «Метотрексатом»!

Приносимо подяку усім небайдужим Людям, які відгукнуться на прохання Павлика!

Дякуємо

TrofРеквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

Ткаченко Людмила Миколаївна
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook
24.01.2019

Дякуємо, що Ви поруч з нами!

Дякуємо, що Ви у нас Є!