Шановні друзі, спонсори, люди, які не байдужі до чужого горя!
Вітаємо усіх Вас з Новим 2018 роком!
   Бажаємо всім міцного здоров”я, радісних подій, щасливих днів! 
Минулий рік був важким для Фонду і наших підопічних. Були і важкі втрати, і великі перемоги. Ми реалізували багато життєво-важливих проектів, допомагали у закупці медичних препаратів, оплаті обстежень. Разом з батьками, ми раділи результатам планових обстежень дітей, які закінчили лікування. Цікаво, що багато з цих батьків, після успішного закінчення лікування надсилають матеріальну допомогу на Фонд для наших підопічних. Люди нам довіряють, бо ми, команда Фонду, працюємо з чистими помислами, хвилюванням за кожну дитину. Ми на правильному шляху.
    Популяризація знань про дитячу онкологію в засобах масової інформації підвищує обізнаність суспільства і часом це може врятувати життя. Нові наукові проекти Фонду реально покращують виживаність онкохворих дітей. Тому матеріальна підтримка лікування залишиться важливою завжди.
   В наступному році Фонд “Педіатри проти раку” планує продовжити свою роботу для  підвищення захисту підопічних онкохворих дітей, розширити перелік наданої  благодійної допомоги, відповідно до Статуту благодійної організації “Педіатри проти раку”.
З повагою, президент Кобись В.Л., та вся команда благодійного фонду “Педіатри проти раку”.
31.12.17 р.