Мама – найближча людина яка у нас є! Мама витримає усе – негаразди, які виникають у її дітей, починаючи з родильної зали. Потім іде уся череда турбот  – виховання немовля, дитячий садочок, школа, ВНЗ, допомога у дорослому житті, сімейні потреби. Увесь тягар по вихованню дітей, матуся бере на свої маленькі жіночі плечі.

Так еволюційно склалось, що мама  має материнський інстинкт по захисту та вихованню «свого потомства»! А батько є « постачальником» домівки, їжі, одягу для своєї родини. А коли батьки не знайшли спільної мови  і розвелись? Кому із сторін, залишаються діти…?

Отож мами  для нас є – найдорожчими людьми, які вкладають у  майбутнє своїх дітей неоціненну любов, турботу, хвилювання, а саме головне – своє здоров’я !

Живіть наші мами довго! Тепер ми будемо турбуватись про Вас!

Особливі привітання  матусям медичного персоналу Дитячого відділення КМКОЦ!   Низький Вам уклін за  Ваше добро і діяльність, яку Ви проявляєте знаходячись завжди поруч з дітьми, рятуючи їх життя від онкологічного захворювання!

Наші особливі привітання Матусям, на долю яких випали страшні муки, дивитись на свою дитину, яка  хворіє на онкологічне захворювання, та яка  проходить  тортури –   лікуючись від нього!

Крепіться  та тримайтесь, дорогі наші Мамочки! Майте Віру і Надію у те, що у ваших діточок все буде ДОБРЕ!

Вітаємо усіх матусь з Днем Матері! Дай Вам Бог здоров’я, терпіння, любові та порозуміння у родинах!

Дякуємо, що Ви з нами!

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

13.05.2018