Рак – не вирок. Онкологічне захворювання можливо і потрібно лікувати. Але в онкохворих дітей є невидимий ворог, який вбиває їх, попри те, що в них були всі шанси вилікуватись від раку.

Вірус вражає печінку і значно ускладнює або навіть зупиняє лікування. Цим він дає шанс пухлині вирости і вбити дитину, якщо до того вірус не вб’є її сам.

Це страшно. Особливо, якщо хворіє твоя дитина. А від цього, на жаль, ніхто не застрахований.

Важко усвідомити, що дитинку можна врятувати від раку, але вірус не дає цього зробити…І залишається лише спостерігати як 2 страшні хвороби забирають життя найдорожчої у світі людини.

Вірус гепатиту В – ворог онкохворих дітей, який потрапляє в їхній організм з так потрібною їм донорською кров’ю.

На жаль, більшість українських онкохворих дітей беззахисні перед вірусом гепатиту В, оскільки часто потребують під час лікування донорську кров, а вона лише поверхнево обстежується на наявність гепатиту B.

Для того, щоб убезпечити пацієнтів, потрібні додаткові реагенти, а це і додаткові кошти…

Ми не хочемо, щоб діти, які мають шанс вилікуватись і жити – вмирали або все життя страждали від невиліковної хвороби – хронічного вірусного гепатиту B. Тому вже 5 років реалізуємо проект “Стоп гепатит”. Ми підписали 3-х сторонній договір:  БФ “Педіатри проти раку” зобов’язується оплатити і передати необхідні реагенти лабораторії КНП “Київського міського центру крові”, яка додатково обстежує донорську кров, наданими реагентами, та передає “чисту” від вірусу кров – дитячому відділенню Київського міського онкологічного центру.

Таким чином пацієнти дитячого відділення КМКОЦ – захищені від вірусу Гепатиту B. Але вже цього тижня реагенти закінчаться, а коштів на нові немає. Потрібно 26 200 грн, щоб оплатити реагенти, які, на щастя, вже в Києві, але недоступні – поки не буде оплати.

Вже з 1 квітня – згідно з новою медичною реформою у дитячому відділенні КМКОЦ зможуть лікуватись онкохворі діти з усіх регіонів України. І ми хочемо убезпечити цих дітей від важких ускладнень і смерті через хронічний вірусний гепатит В. Для цього нам потрібна Ваша допомога.

“Практично усі діти, які заходили до нас з інших лікарень були інфіковані хронічним гепатитом В” – Кобись Вадим Леонідович, дитячий онколог дитячого відділення КМКОЦЦі слова, лікаря з великим стажем, демонструють наскільки запущена ця проблема в країні і як важливо почати діяти.

Ми просимо усіх небайдужих долучитись до збору коштів на реагенти, які врятують онкохворих дітей.

Хронічний вірусний гепатит В призводить до важких ускладнень при лікуванні онкологічного захворювання, змушує зупиняти хіміотерапію та врешті вбиває онкохворих дітей. Якщо ж дитина виліковується від раку, але наприкінці інфікується – стає назавжди заручником хронічного вірусного гепатиту В і лікарняних стін. Кожного року на лікування цього захворювання ідуть великі кошти, а діти постійно страждають. Таким дітям можуть відмовити в стаціонарному навчанні, їм важко заводити друзів і, на жаль, складно знайти другу половинку та створити сім’ю.

Цього всього можна уникнути, якщо поглиблено перевіряти донорів. Для цього потрібно 26 200 грн, щоб закупити реагенти, яких вистачить на 4 місяці.

Ви можете врятувати дитячі життя! Будь ласка, зробіть це!GepB

 

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA933218420000026006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Стоп гепатит”

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 2066 9893 (на проект “Стоп гепатит”)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Стоп гепатит”

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 97 709 27 43

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новини про проект “Стоп гепатит”

Будьте з нами в мережі Facebook

31.03.2020