Стовбун Єлизавета

Дата народження: 21.09.2012

Діагноз: остеосаркома лівого стегна

Ліза бореться з раком вже давно – позаду 11 курсів хімії. Дівчинці була зроблена складна операція – їй видалили кістку вражену пухлиною та замістили її ендопротезом. Завдяки небайдужим людям, які допомогли купити ендопротез – дівчинка ходить. Але лікування ще потрібно продовжувати, щоб побороти хворобу назавжди.

2 тижні назад – лікар відпустив ненадовго дівчинку з мамою додому в Бердянськ, де їх дуже чекала старша сестричка Лізи, яка залишилась сама, а їй всього 13 років… Та в цей момент помер дядя мами Лізи. А потім Ліза критично впала в аналізах і це був просто жах… Крапельниці, аналізи… Частину ліків ми передали поштою, але все ж витрати були немалі і в мами і як результат – в неї закінчились кошти.  Не було грошей навіть для того, щоб купити квитки та оплатити необхідні тести для проїзду до Києва… Кошти на мобільному теж скінчились – мама посоромилась в когось попросити і дочекалась пенсії по інвалідності.

Нарешті вони знову повернулись для продовження лікування в дитячому онкологічному відділенні.  Попереду ще 5 курсів хімії. Перша з яких буде з Метотрексатом – після нього потрібен буде препарат Гептрал та Берлітіон, а також підходить час, коли потрібно буде зробити КТ, а коштів для цього просто немає…

Ми дуже просимо усіх небайдужих допомогти! Мама Лізи з усіх сил намагається, але вона сама з двома доньками і вже майже рік як бореться за життя меншої з раком. І навіть попри свої негаразди – завжди відкликається, якщо іншим мамам і діткам у відділенні потрібна допомога.

Будь ласка, допоможіть Лізі пройти лікування до кінця і забути про лікарняні стіни та усі ці страждання!

Stovbun Yelyzaveta1

Щоб Ліза не плакала через втрату волосся – її мама вигадала ідею з красивими тимчасовими тату – метеликами. Дівчинка була в захваті і трішки відволіклась від усіх проблем та хвороби

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA213052990000026002000115673

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Стовбун Лізи

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Стовбун Лізи)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Стовбун Лізи

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Посилання на новину про Стовбун Лізу

Будьте з нами в мережі Facebook

09.02.2022