«Нас троє: я ти і хвороба. Якщо ти будеш на моєму боці – нам буде легше перемогти хворобу» – це формула старосирійського лікаря, за якою наші лікарі та медсестри ведуть онкохворих діточок до одужання.

medychnisestry

Шановні наші друзі та благодійники, ми знову вимушені звернутися до Вас за допомогою. Нещодавно ми повідомляли Вам про дефіцит медичних сестер нашого відділення,  напруженість їх роботи у зазначеній ситуації та необхідності додаткового стимулювання такої важливої, важкої їх праці. До теперішнього часу ситуація майже не змінюється, медичних сестер не достатньо, та рівень їхньої заробітної плати залишається мізерним. Ми щиро вдячні тим благодійникам, що розуміють та поділяють нашу занепокоєність з цього питання, та які своєю допомогою, дозволили нам певний час надавати нашим медсестрам не занадто велику, проте таку необхідну, щомісячну винагороду. На жаль гроші мають властивість закінчуватися, а проблеми лишатися.

Тож, знову хочемо достукатися до Ваших добрих сердець та звернути Вашу увагу до професії, майже винятково жіночої, яка потребує жертовності, готовності завжди прийти на допомогу, і неабиякого терпіння та витримки.

Помічниця, піклувальниця, ангел – охоронець – як тільки не називають медсестер розгублені батьки онкохворих діточок у найтяжчі хвилини свого життя. Вони поєднують в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною але вкрай значущою.

medychnisestra

Саме медична сестра витрачає найбільше свого часу на перебування біля ліжка хворої дитини, виконуючи всі призначення лікаря, не шкодуючи теплих, підбадьорливих слів як для діточок так і для їх батьків. Вони здатні щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати не лише медичну, але й психологічну допомогу.

Без їх милосердя, ласкавих і умілих рук не можливе одужання дитини. За такий довготривалий час лікування онкологічних захворювань, іноді так прив’язуєшся до медсестер, що стаєш майже однією родиною – чекаєш на них кожен день, щоб висловити слова вдячності та відчути їх підтримку. Та вони не жалкують відповідати тобі своєю старанністю, чуйністю та добротою.

Без сумніву, медичні сестри, зокрема онкології, які своїми руками перемагають смерть, чиї безсонні ночі сповнені турботи та роботи заради порятунку дитячого життя, як ніхто гідні справедливої оплати їх важкої праці. Та на жаль…..

 

Тому, на передодні професійного свята медичних працівників, всі хто здатен співчувати дитячому болю, хто хоч раз у житті відчув на особистому здоров’ї  важливість та значимість праці медичної сестри, давайте об’єднаємося, та разом зберемо певну частину коштів для сплати щомісячної додаткової винагороди медичним сестрам дитячого онкологічного відділення. Адже кошти для допомоги медсестрам закінчуються і на наступний місяць – їх вже не вистачить. Потрібно 12 500 грн щомісяця.  

В халаті білім, як сніжок на полі,

Мов блискіт лебединого пера,

Вітаючись привітно надовколо,

Іде по коридору медсестра.

 

В очах легенький спалах остороги,

В руках умілих все до ладу тут.

Десь там в палаті, за сумним погором

Від неї діти допомоги ждуть

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA933218420000026006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Допомога медичним сестрам”

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на проект “Допомога медичним сестрам”)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на проект “Допомога медичним сестрам”

Реквізити на валюту

Вальтер Вероніка – волонтер і мама Жиркової Марії (дівчинки, що пройшла лікування онкологічного захворювання)

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: +380 63 64 12345  

Будьте з нами в мережі Facebook

21.06.2020