Ми вже писали, раніше, про декількох дітей, яким потрібен Холоксан. На жаль, ситуація не змінилась – препарату в лікарні немає.

Та хвороба не чекатиме – тому лікування змінити чи відтермінувати неможливо.

Сьогодні на хіміотерапію мала заступити Коркач Вікторія та через підвищенні показники печінкових проб – не змогла. Та якби не це – дівчинка теж могла б не заступити на хімію через відсутність Холоксану.

Хіміотерапія перенесена на середу. Для Віки потрібно 21 грам Холоксану, загальною вартістю – 28 769.16 грн (Рахунок).

Коркач вже пройшла 5 хіміотерапій, попереду на неї чекає ще й  ендопротезування. Все це великі кошти.

В такі моменти перестаєш розуміти світ і все навколо. Дівчинка, яка добре вчилась, допомагала батькам, займалась танцями, завжди підтримувала друзів – не може побороти страшну хворобу – не через лінь, страх чи ще щось, а через відсутність коштів…

Віка дивує всіх нас від самої появи у відділенні – тиха, скромна, вихована і разом з тим впевнена та цілеспрямована дівчина. Ні біль, ні тривале перебування в лікарні, ні відсутність волосся (зазвичай це дуже турбує дівчаток у відділенні), ніщо інше – не виводить Вікторію з рівноваги.

Можливо це характер, а можливо це результат боротьби за життя братика в минулому. Адже в цій сім’ї горе йшло одне за одним – майже 2 роки тому у Віки народився братик. Та передчасно… Увесь рік їхня родина боролась за його життя. Лікарі говорили: якщо хлопчик проживе рік – буде жити. І ось коли близився День народження братика, в дівчинки знаходять онкологічне захворювання.

Як не зламатись від таких випробовувань? Як це все витримати? Не знаємо. Але ця родина змогла і продовжує боротьбу. Та кошти закінчились давно. І що робити далі – невідомо. Доньку потрібно лікувати.

Остання надія лише на Вас – наші друзі, благодійники, всі ті, хто рятує дитячі життя. Ми благаємо Вас звернути увагу на цю дівчинку і допомогти їй побороти страшну хворобу.

Дякуємо Вам, за Ваші добрі серця та за Вашу допомогу та молитви, які рятують життя.


Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Коркач Вікторії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.)– 5169 3305 0885 0036 

(благодійне пожертвування на лікування Коркач Вікторії)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Коркач Вікторії

Реквізити на валютІз вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook