Трофімчук Павлик

Дата народження: 04.02.2003 року – 16 років

Діагноз: остеосаркома плечової кісткиУсі ми знаємо про те, що Павлик проходить лікування у себе вдома – у Луцьку   (в Обласній дитячій клінічній лікарні). У цьому медичному закладі хлопчик  отримує курси лікування блоками поліхіміотерапії.  Все йшло за планом лікування, але…, попереду на нього очікує, ще одне лікування високодозовим курсом ПХТ з Метотрексатом.

Ми були впевнені у тому, що така хімія  йому більше не знадобиться, але, все відбувається як в кіно – дубль під номером № 2 – повторити.  Це стало дуже неочікуваною новиною для нас, так як ми вважали, що борги за проходження лікування 2( двома) блоками ВПХТ –  було, майже, закрито (залишився борг у сумі – 808.52 грн.).

Тепер на Павлика очікує нове випробування  та  нові борги –  моральна кривда від того, що призвати на допомогу йому нема на кого та очікувати на допомогу нема від кого. Хлопчик має велику тягу до життя і намагається, кожної вільної миті від лікування зловити ту єдину мить, яка витає над ним між життям та …

Шановні наші! Згляньтесь на долю цієї дитини, яка має величезну спрагу до життя! Прийдіть йому на допомогу! Павлик, не то що просить про неї – він  повсякчас – благає про неї!

Дорогі наші Спонсори, Добродії, Помічники, Люди! Допоможіть, будь ласка, Павлику пройти ще й цю – високодозову хімію з Метотрексатом!  Благаємо!Trof

Кошти, які необхідно зібрати для Павлика на середину квітня складають суму у  вартості препаратів:

Метотрексату – 18 588.72 грн.;

Лейкофозину  –    2 170.94 грн.

Загальна сума на закупівлю необхідних препаратів складає суму у  – 20 759,66 грн.

На рахунку у Павлика є –  00. 00 грн.,(залишився тільки борг за попереднє лікування у сумі – 808.52 грн.).

Про збір коштів за закупівлю  ендопротезу ( вартість якого складає суму у – 58 850 грн.,( зібрано лише – 49  373.84 грн.)), ми не в змозі, навіть і говорити, якщо тут «намалювався такий сюрприз». Але ці кошти ми збираємо, так як і необхідні кошти для проходження 3( третьої) ВПХТ з Метотрексатом.

То є дуже велика потреба Павлика та його батьків, які не є багатими людьми – вони прості селяни, які заробляють собі на хліб – кров’ю та потом. Єдиним  «кормільцем» у сім’ї є мама Павлусика, яка працює на заводі. Вона, ще така молода, а її лице та, особливо, руки – мають вигляд як у дуже старенької бабці.  В рідкісні моменти( у взятий вихідний) мама навідує свого синочка та приїздить до лікарні. У неї немає вибору – вона « зобов’язана пахати», так як для спасіння життя її синочка – необхідні такі величезні кошти.

Друзі, Ви завжди приходили на допомогу дітям! Допоможіть Павлику і на цей раз. Павлик благає у Вас про допомогу!   Батьки Павлуся, завчасно приносять щиру  подяку усім тим Людям, які не дадуть погибнути їх сину!!!

Доброта та турбота про онкохворих дітей, завжди повернеться Вам добробутом у Ваших родинах!

«Мамині руки – щедрі, робочі,

Втоми не знають з ранку до ночі

Вранці, коли всі спочивають

Сонце,напевно,вони піднімають»…

Таке  диво, як матуся – є у кожного із нас. Цінуймо їх руки, а головне – їх життя, якого у них залишилось…, але вони( до кінця свого віку) будуть битись до останнього, коли це стосується життя їх дітей!

Дякуємо!

Кожна дитина народжується щоб Жити!

Вона не винна у тому, що її спіткала хвороба!

Дякуємо Вам за те, що Ви завжди поруч з нами!

Дякуємо Вам за те, що Ви у нас Є!

Реквізити для надання допомоги:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язаний з рахунком Фонду (картка відкрита на ім’я президента фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Трофімчука Павлика

Для тих, хто має бажання допомогти із-за кордону:

(реквізити валютних рахунків Фонду)

 

Ткаченко Людмила Миколаївна
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook

09.04.2019