Напевно кожен з нас, декілька разів на тиждень, бачить чи чує повідомлення з проханням допомогти коштами в лікуванні. І кожен з нас задумується: « А якщо я дам гроші, куди вони підуть? Чи дійдуть до хворого? Чи взагалі є та хвора людина? Чи справжні волонтери? Можливо вони між собою ділять ці кошти?».

Мати такі думки – це правильно! Не давати кошти не знаючи, чи дійдуть вони до тих, хто потребує їх – це правильно! Перевіряти куди пішли Ваші гроші – правильно!

Для Вашої впевненості у чесності БФ ” Педіатри проти раку ” я періодично, по змозі, викладатиму фото, того, що ми закупили і для кого. Та фото того як працює наш фонд.

Першою на такі нововведення відгукнулась Тюрина Владислава. Вона з радістю сфотографувалась разом зі своєю мамою з катетером Бровіак та Безпечною голкою Ю-ПОРТ, які були придбані за кошти благодійників. Завдяки цьому Владислава змогла заступити на чергову хіміотерапію! Дякуємо всім небайдужим, хто допоміг їй продовжити лікування і наблизити ближче перемогу над хворобою!

Нагадую: Тюрина Владислава, 9 років, діагноз – Нейрофіброматоз 1 типу з ураженням гліоми, хіазми, гіпоталамуса. Надзвичайна дівчинка з сильним характером, яка мужньо бореться з хворобою і точно знає, що переможе! Влада, дуже вдячна всім тим, хто не залишив її саму у цій боротьбі і допомагає надалі боротися.

 

 

Помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Будьте з нами в мережі Facebook