Вишнівський Тарас

Дата народження: 09.08.2007
Діагноз: аденокарцинома 
Місце проживання: с. БерезнеУ Тараса рак. Дуже важкий випадок. Через хворобу у плевральній порожнині набирається рідина і коли хлопчик хоче вдихнути – йому боляче і чим більше набирається рідини – тим гірше… Щотижня хлопцю спеціальним шприцом роблять отвір і відкачують цю рідину, інакше його не стане. Напевно і не потрібно описувати, яка по відчуттях процедура.
Зараз Тарас проходить хіміотерапію і з часом вона його вилікує, але це довгий час – рік. А поки плеврит буде продовжуватись.
Спочатку рідину відкачували під анестезією, потім хлопчик важко після неї відходив, тому тепер просто зі знеболювальним. І одного такого разу Тарас запитав лікаря: “А не можна щось таке вигадати, щоб постійно відкачувало цю рідину і я так не задихався?”
Можна… Такий пристрій є. І ми про нього мріємо ще з минулої осені. А коли прийшла війна – я думала, що можливо не час… Дітей було мало. Але як же не час, коли тепер діти задихаються… Я дуже картаю себе, що не відкрила збір раніше.
Ці 2 тижні я шукала той пристрій. Він дуже подорожчав порівняно з минулим роком. А ще, цей пристрій зникає в Україні… Залишились поодинокі залишки. У вівторок ми мали зарезервувати останній за найнижчою ціною. Але не встигли на 5 хвилин. Тоді в мене були сльози. Ми з лікарем шукали схожі прилади, але лише той був таким як потрібен. І, на щастя, знайшовся ще один. Але коштує він 40 000 грн… Щоб зарезервувати його – ми мусили одразу заплатити 5 000 грн і в понеділок маємо оплатити ще 35 000 грн. Ми дуже ризикуємо і не описати як я хвилююсь. Але коли я заходжу в палату до Тараса і бачу як він задихається… Він такий хороший, добрий, і не по роках мудрий. Йому потрібно допомогти. Дитина не має страждати.
А ще цей прилад буде допомагати усім дітям, яким проводитимуть операцію на легенях, а таких діток у нас багато.
У нас 3 дні. Але я дуже вірю в нас з вами!
Тарас мріє не про крутий телефон чи планшет – він просто мріє про прилад, який дозволить йому дихати без такого страшного болю.
Будь ласка, допоможіть!
Vyshnivskyi T

Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас за допомогою та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного. І якщо Вам потрібні довідки – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні, де підтверджується діагноз дитини (батьки дали згоду на це).

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р UA213052990000026002000115673

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Вишнівському Тарасу

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки – 5169 3305 2066 9893 (на лікування Вишнівському Тарасу)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р UA603510050000026008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Вишнівському Тарасу

Реквізити на валюту

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 

Будьте з нами в мережі Facebook

02.09.2022