Проголошуємо про збір коштів на закупівлю «Шейкера»!

Прилад призначений для струшування і зберігання у певному режимі  тромбоконценрату. Універсальний «Шейкер» призначений для перемішування  тромбоцитів, необхідних важкохворим дітям.

Головна функція апарату – перемішування тромбоконцентрату. Завдяки використанню спеціальної системи приводу, «Шейкер» здатний змінювати не тільки швидкість хитання, але і кут в межах від 1 до 8 градусів. Це дозволяє практично в будь-якій ситуації домогтися, так званого ефекту стійкої хвилі, що забезпечує оптимальне перемішування.

Фактор росту тромбоцитів  PDGF – білок, один з численних факторів росту. Відіграє важливу роль в ангіогенезі.

У кожному тромбоциті знаходиться близько тисячі молекул тромбоцитарного фактора росту. Фактор – сильний стимулятор репарації тканин. Рецептори до нього розташовані в судинній стінці на фібробластах і клітинах гладкої м’язової тканини. PDGF- білок, який стимулює проліферацію цих клітин. Крім того, він відіграє важливу роль у формуванні кровоносних судин (ангіогенез).

Він значно збільшує приплив імунних клітин і фібробластів в пошкодженні тканини, стимулює вироблення колагену і тим самим скорочує час загоєння.

Рекомбінантний PDGF використовується в медицині для лікування в ортопедичній хірургії для лікування втрати  кісткової маси.

Невже батьки, діти яких хворіють на таке  тяжке захворювання і довготривале лікування не мають права на  придбання цього приладу, щоб не шукати донорів та за терміновою необхідністю шукати тромбоконцентрат?!

Життя дітей буде неодноразово врятовано! Своєчасно буде надано допомогу! Своєчасно діти, які так часто падають в показниках аналізів крові, після проходження блоків хіміотерапії, отримають тромбоконцентрат, після сепарації донорської крові, для подальшого лікування виснаженого дитячого організму, який потребує допомоги!

Шановні і найулюбленіші наші  Помічники, Спонсори, Волонтери, Друзі!  Діти будуть дуже вдячні Вам, якщо Ви зможете хоча б на хвилинку залишити їх матусь у спокої – не шукати донорів  по Києву.

Допоможіть, будь на то Ваша ласка, зібрати нам кошти на закупівлю «Шейкера» для перемішування донорської крові у сумі – 32 000 грн. Зібрано 8 000 грн.

З проханням до Вас, звертаються діти, які хворіють на онкологічне захворювання та батьки дітей, які будуть дуже вдячні Вам!

Ми завчасно дякуємо кожному і всім тим, хто зрозумів важливість цієї  проблеми, яка виникла у наших з Вами дітей!

Допоможімо врятувати Життя дітей! Діти народжуються щоб Жити! Ми допомагаємо  зберегти  їх здорове і у майбутньому – щасливе Життя, про яке Діти так щиро мріють!

Дякуємо, що Ви з нами! 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на Шейкер для тромбоконцентрату

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 ( на Шейкер для тромбоконцентрату)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на

(Шейкер для тромбоконцентрату)

Реквізити на валюту

 

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Будьте з нами в мережі Facebook
05.05.2018