Ми вже писали про Бринзей Валерію і про необхідний їй ендопротез, але було вирішено, що потрібен інший. Через те, що вона більше не росте, можливе встановлення постійного ендопротеза з яким Лєра може прожити все життя та не шкутильгати. Це шанс на повноцінне життя для юної дівчини!

Ендопротез, який планується встановити – зроблений з найсучасніших матеріалів, які не зношуються, тому довго та зручно використовується. Він має безцементне покриття ніжки, яке набагато ефективніше ніж стандартне – цементне. Кістка проростає в ніжку ендопротезу, таким чином утворюється конгломерат кістки та протезу, тому він не розхитується.

Звичайні, покриті цементом, ендопротези з часом розхитуються, прокручуються, також утворюється рідина в коліні. Тому старшим дітям потрібні ендопротези тривалого використання.

Так як Валерія ще юна, у майбутньому її очікують одні з найприємніших та найцікавіших подій у житті. Навчання, прогулянки з друзями, весілля, народження дитини та ще багато чарівних моментів.

Для того, щоб Лєра відчувала себе комфортно, щоб вона змогла безболісно та довго ходити – їй необхідний: Комплект ендопротезу виробництва Waldemar Link GmbH & Co KG, Німеччина, який коштує – 203 315.00 грн. (Рахунок)

(На рахунку у дівчинки всього – 5 481 грн.)

Оскільки дівчинка довгий час лікується, її рідні вже витратили всі заощадження.

Її сім’я ладна на все заради повноцінного вилікування та життя Валерії, але для простої закарпатської родини сума – 203 315 грн є захмарною!

Мама й тато завжди поруч з донькою, коли її стан покращується – батько по можливості працює. Вся родина Бринзей докладає максимальних зусиль для вилікування Валерії, але цього недостатньо… Всі кошти йдуть на лікарські засоби, а попереду – дороговартісний Космеген! Де ж взяти гроші на сучасний ендопротез, який допоможе їхній донечці не існувати, а жити повноцінно?

Допоможіть Лєрі прожити життя не відчуваючи себе інвалідом!

Ми знаємо, що Ви – можете все!

Зібравшись всі разом: благодійники, волонтери, небайдужі люди з великим серцем – ви зможете подарувати повноцінне життя дівчинці! Ви зможете подарувати їй цілий світ, по якому вона самотужки ходитиме!

 

Будь ласка, вказуйте ім’я та прізвище дитини, якій бажаєте допомогти

 

Реквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Бринзей Валерії

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (благодійне пожертвування на лікування Бринзей Валерії)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Бринзей Валерії

Реквізити на валюту

 

З вдячністю і вірою, команда Благодійного фонду «Педіатри проти раку»

Телефон для довідок: 063 64 12345

Посилання на новини про Бринзей Валерію

Будьте з нами в мережі Facebook

02.03.2018