Черненко Маргарита, яка стала переможцем у боротьбі зі страшною хворобою,  є боржником за обстеження!

Тепер перед нами стоїть задача – погасити борг за попереднє обстеження Рити, яке вона пройшла у грудні 2017 року у сумі – 895. 50 грн.!Chernenko (2)

28.07.2018 року, ця чарівна дівчина пройшла чергове планове обстеження КТ – легень, вартість якого склала – 1 020. 50 грн. На рахунку у Маргаритки є усього – 575 грн.

Друзі! Врятуйте нашу з Вами дівчинку від ганебного статусу – «боржник», тим паче, боржником вона стала відтоді, відколи подолала хворобу та стала Переможцем над нею!

Якби Ви побачили цю дитину, яка, у прямому вислові – знаходилась на грані –  між небом і землею – хвора і худа, бліда та безсильна, синьо-зеленого кольору, ледь ходячи за допомогою милиць, на сьогодні – розквітла, як чарівний Фенікс, який відроджується із попелу!  Або, як чарівна лебідка, яка перетворилась за рахунок Любові, Вірності, Надійності, опорою якою для неї завжди були Ви, найдорожчі та найулюбленіші наші Помічники – у прекрасну Царівну!

Завдяки Вам, Вашій своєчасно наданій допомозі – дитина вилікувалась! Останнє КТ обстеження показало – ніякої патології не виявлено!

Маргарита не здається! Зараз вона проходить навчання у коледжі НАУ за спеціальністю «Менеджмент туризму». Мріє вступити до ВНЗ на такий само факультет. Невже це не радість для усіх, хто приймав участь у її лікуванні – лікарів, Благодійників, які надсилали свою допомогу на те, щоб Рита продовжувала своє здорове Життя, не згадуючи про те, через які тортури їй довелося пройти!

Що їй довелося пережити, воюючи з хворобою за своє здорове Життя! Пройти усі етапи тортур та надалі жити …., це під силу тільки Риточці, яка усвідомлювала те, що з нею відбувалося… під час проходження лікування ПХТ, адже вона доросла дівчинка!

Марго! Ми пишаємось тобою!  Продовжуй так і надалі!

Друзі, якщо Ви і надалі не зрозуміли хто така є ця дівчина по своєму характеру, то ми маємо порівняння до нього, цитуючи поета Некрасова,-

«Коня на скаку остановит,

В горящую избу войдет».

Ось така наша з Вами Ритуля, яка не терпить жалю до себе та відганяє від себе усіх, хто задає їй набридливі питання, – « Що у тебе з ногою? Звідкіля шрами на нозі? Чому ти шкутильгаєш?».

Посміхаючись усім тим, хто задає їй таке питання,  дивлячись їм у вічі – чують у відповідь від неї одне, – « Мене збила машина».

Дякуємо Вам за Ваші добрі справи! Дитина тепер живе повноцінним Життям і завдячує кожному хто допоміг здійснити її найголовнішу мрію –  продовжити Життя, замітьте, уже на сьогодні – здорове Життя!

Не відмовте у проханні дівчини і на цей раз! Подаруйте їй щасливі та не затьмарені роки у майбутньому, які б не нагадували їй про жахливий період  у її Житті, коли вона вела жорстоку боротьбу з хворобою!

 Борг за обстеження, яке дівчинка пройшла у грудні  2017 року – 895.50 грн. Борг за обстеження, яке дитина пройшла у липні 2018 року – 445.50 грн ( його вартість – 1 020.50 грн.).  ( на рахунок  Ритулі – на липневе обстеження зібрано усього –  575 грн.).

 Загальна сума до покриття боргу становить – 1 341 грн.

Завчасно дякуємо Вам за Ваше милосердя!

Безмежно вдячні Вам, що Ви не залишите на самоті цю Дівчинку, яка подолала хворобу!!!

Ми дуже цінуємо Вас! Цінуємо за те, що Ви ніколи не відмовляєте на заклик дітей про допомогу, які мають надію на подальше здорове Життя!

Мудреці Китаю, які були істориками, будівельниками, винахідниками, лікарями, астрологами, описуючи життя  своїх покровителів, зробили висновки  про їх життя, порівнюючи їх потреби  у повсякденному житті з  потребами життя  бідних людей – прийшли до висновку, який дійшов до наших з Вами часів.

Цитуємо їх  Мудрість:

«С деньгами  можешь купить жилище, но не дом,

С деньгами можешь купить часы, но не время,

С деньгами можешь купить кровать, но не покой,

С деньгами можешь купить книгу, но не культуру,

С деньгами можешь купить врача, но не здоровье,

С деньгами можешь купить положение, но не уважение,

С деньгами можешь купить кровь, но не Жизнь!».

Діти стають Переможцями на саме тяжке із  захворювань – онкологію! Усі гадають, що підтримка для них вже не потрібна? На, превеликий жаль, усе не так….

Діти завжди потребують Вашої підтримки та допомоги!

ChernenkoРеквізити для перерахування коштів:

 Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на

(на обстеження Черненко Ріти)

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на обстеження Черненко Ріти)

 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування на

(на обстеження Черненко Ріти)

Для переведення коштів із-за кордону:

Реквізити на валюту

З надією і вірою, команда БФ «Педіатри проти раку»

Людмила Ткаченко
Координатор адресної допомоги
тел.  +380 (63) 713 51 10

Телефон для довідок: 063 64 12345

Будьте з нами в мережі Facebook
06.08.2018

Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що Ви у нас є!