Наше яскраве сонечко, Равлик Алевтинка, проходить 5 курс хіміотерапії, після якого – контрольне обстеження. Їй потрібне МРТ –  голови – орбіти правого ока з контрастом. Це обстеження вирішуватиме все!

Наразі у дівчинки позитивні результати лікування. Після першого ж обстеження  пухлина на очці візуально зменшилась. Зараз же взагалі непомітна.

Але чи дійсно все так добре як здається? Що з хворобою чи потрібне надалі лікування? Якщо так, то що робити далі, як лікуватись? Чи можливо вже можна забути про боротьбу з хворобою і просто жити…Як усі – але вже сповна насолоджуватись словом – здорова… Я здорова, моя дитинка здорова, моя онучка здоровенька –  які приємні слова. Та чи можуть ними насолоджуватись Аля та її рідні?

Все залежить від МРТ. Але де взяти кошти на нього, якщо всі заощадження пішли на Космеген? Лікування досі продовжується і що далі – не відомо.

Вартість МРТ – 3 900 грн. (Рахунок з’явиться на сайті, як тільки ми отримаємо його від діагностичного центру). Ця сума надзвичайно важлива для Алевтинки, без неї невідомо, що буде далі. Можливо це не захмарна сума, але для виснажених рідних цієї дівчинки, кошти яких пішли на лікування їхньої дитини, кошти яких вже вичерпались, а далі – невідь, така сума є непідсильною.

Обстеження призначене на 2 квітня – далі відтягувати неможливо. Але як зібрати кошти за 3 дні? Де взяти гроші?

Надія лише на Вас… На людей, які співпереживають дитині з онкологічним захворюванням, які розуміють її біль, її проблеми. Ми сподіваємось на людей, які разом з нами мріють про те, щоб усі дітки були здоровими та не пропускали найкращі – дитячі роки.

Дякуємо Вам за те, що в нас завжди є віра і надія! Дякуємо, що приносите добро у цей світ! Дякуємо за посмішки дітей та їх батьків! Реквізити для надання допомоги:

Рахунок в АТ «Приватбанк»

р/р 26006053119863

код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на лікування Равлик Алевтини

Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Равлик Алевтини)

Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:

р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк г.Киев
МФО 351005

Призначення платежу: благодійне пожертвування  на лікування Равлик Алевтини

Реквізити на валюту

 

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39

Посилання на новини про Равлик Алевтину

Будьте з нами в мережі Facebook 

30.03.2018 р.