Ми віримо в чарівників, адже знаємо їх особисто! Одна з них – Анна Ісламова, яка часто допомагає онкохворим дітям з онкологічного відділення КНП “КМКОЦ”. Навіть попри карантин і всі теперішні незгоди – вона знову допомогла, а саме – подарувала інвалідний візок. 

Цей візок дуже потрібен відділенню, адже не рідко онкохворі діти не можуть без нього пересуватись. Важкі хіміотерапії або операції – приковують дітей до ліжка. А їм так хочеться хоч іноді вийти в коридор, а найбільше – хоч на хвилинку на вулицю. І взагалі – навіть добратись додому або на обстеження – велика проблема, яку без візка вирішити неможливо. Та навіть його наявність не завжди рятує. Дуже важливим є те – який він. На жаль, батькам онкохворих дітей доводилось використовувати візки, які дуже трясуть, які не зручні і якими дуже важко управляти (а купити інший – просто немає за що). Тому подорож на старих і частково поламаних візках завжди була випробуванням для дітей, які нещодавно після операції. Інколи вони навіть нікуди не хотіли виходити, адже потрібно було терпіти біль на візку.

Також найчастіше з дітками у лікарні лише мами, тож якщо візок не зручний – вони іноді просто не можуть з ним упоратись.

Ми щиро вдячні Анні Ісламовій за такий потрібний подарунок. Новий інвалідний візок допоможе онкохворим діткам безперешкодно рухатись і не відчувати при цьому біль. А мами хворих діток з легкістю впораються з його управлінням. Ця допомога надзвичайно важлива!

Дуже дякуємо нашій чарівниці і разом з дітками бажаємо їй та її близьким – міцного здоров’я та багато сонячних та щасливих днів! Дякуємо за Ваше добре серце! Нехай всі Ваші плани і мрії збуваються, адже Ви зробили так багато хорошого і продовжуєте це робити!

Анна Ісламова допомагала Артему Харченку під час його боротьби з раком. Тепер Артем також волонтер і надзвичайно багато допомагає тим, хто цього потребує.

 

Із вдячністю та повагою, БФ “Педіатри проти раку”

Будьте з нами в мережі Facebook

03.06.2020