Проблема низької заробітної платні в медичних сестер могла призвести до закриття дитячого онкологічного відділення! Ми могли втратити одних з найкращих медичних сестер. А втративши їх – втратили б і відділення в якому щороку лікуються близько 450 дітей.

Ми щиро дякуємо людині, яка стала ангелом-охоронцем для дитячого онкологічного відділення КМКОЦ і допомогла його зберегти. Ви не уявляєте як багато радості принесли у відділення. Вам безмежно вдячні і медичні сестри і батьки онкохворих діток. Ви допомогли кожній дитині, яка лікується у відділенні!  Ця допомога дуже потрібна!

Відділення буде збережено. Медичні сестри і надалі робитимуть свою роботу. Процес лікування онкохворих діток не буде перериватись. Тепер буде менше тривоги і хвилювань у хворих дітей і їхніх батьків. А це надзвичайно важливо у процесі важкого лікування раку.

Ми щиро вдячні Вам! Бажаємо і молимось, щоб у Вас і Вашої родини все було добре і щоб усі були здорові.

Дякуємо, що стали ангелом-охоронцем для онкохворих дітей. У Вас дуже добре серце! Дякуємо!

І ще хочемо сказати, що ми обов’язково зберігаємо усі документи щодо кожного проекту. Тож якщо потрібен буде звіт по використанню коштів – ми відразу, з радістю, його надамо. Дякуємо, що Ви є! Ви дуже допомогли!

Medsestr1

 

Із вдячністю та повагою, команда БФ “Педіатри проти раку”  

17.01.2020