Щиро дякуємо усім чарівникам за диво для онкохворих дітей!
Завдяки вам, св. Миколай здійснив маленькі мрії усіх діток і вони хоча б на декілька годин забули про хворобу і біль та побули звичайними дітками. Грались, бешкетували, покидались сніжками, закинули 2 сніжки на митру (головний убір) св. Миколая, мами побули ялинками та сніговиками, всі потанцювали під веселу музику та звісно ж отримали омріяні подарунки.
Дітки багато сміялись, їхні очі сяяли. Щиро дякуємо Вероніці Вальтер за найсправжнішого св. Миколая та живу Ляльку ЛОЛ (Chipndale.kiev.ua) – вони зробили свято по-справжньому чарівним, дітки в захваті.
Дякуємо усім чарівникам і феї – Анні Ісламовій, яка вже багато років допомагає онкохворим дітям! Ви створили диво! Ці декілька годин щастя для діток додали їм сил для боротьби з хворобою. Дякуємо усім вам за те, що так дбайливо та з любов’ю обирали подарунки для діток вони це відчули.
Дякуємо Main School, Julia Venskunienie за солодощі, іграшки, книги дітки були в захваті і з радістю ласували різноманітними смаколиками.
Щиро дякуємо усім-усім чарівникам! Ви дивовижні!
Ми з дітками бажаємо вам чудових свят і нехай ці свята будуть теплими, наповненні добром, любов’ю, затишком та посмішками! Щиро бажаємо, щоб у Новому році у вас все було добре і щоб всі були здорові.
Дякуємо за те, що ви є! Дякуємо за диво для дітей.

Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія

Телефон для довідок: +380 73 175 38 39, +380 97 709 27 53

(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на всі питання, що у Вас виникли, а також отримати всі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!)

Будьте з нами в мережі Facebook

31.12.2021